Plaza Dili = İngilizce İşletme Fakülte Dili (120+ örnek)

Plaza dili dediğin Türkçe gramer ile İngilizce business terminolojinin beraber kullanımı.  Aslında plaza dili konuşanlar ağırlıklı İngilizce işletme bölümü okumuş, iş hayatının temel bilgilerinin Türkçesinden önce İngilizcesini öğrenmiş, tüm kelimeleri sanki Türkçeymiş... Read more »
ikiz ruh arzu

İkiz Ruh / İkiz Alev / Sahte İkiz Ruhla İlgili Bilmeniz Gereken 100 Kritik Gerçek [Kapsamlı Versiyon]

Biriyle karşılaştınız ve birbirinize mıknatıs bir çekim hissettiniz… O size çok tanıdık geldi. Sanki ikiziniz gibi. İkiz ruhunuz gibi. Sanki daha önceden de tanıyorum diyebileceğiniz kadar. Ne kadar uzaklaşmaya çalışsanız da tekrar... Read more »
detoks

Karaciğer Ve Kolon Detoksu Yapmanın 10 Yolu

Detoks nedir? Detoks, organda biriken toksinleri temizlemek için uyguladığınız bir dönemlik diyettir. Toksin nedir? Toksin vücuda zarar veren her türlü şeydir. Toksinler vücudun dışından veya içinden kaynaklanabilir. Vücudumuz toksinleri sürekli dışarı atmak... Read more »
göz yorgunluğu

Göz Yorgunluğuna İyi Gelen 19 Basit Yöntem

Bu makalede göz yorgunluğuna iyi gelen yöntemleri okuyacaksınız. Blog yazarları veya bilgisayarcılar uzun süre ekrana bakınca gözleri yorulur, kızarır, bitkin görünür, göz altı morluğu, gözlerde şişlik, koyu halkalar, göz kuruluğu ve gözlerde... Read more »
ilahi fırtına

İlahi Fırtına Hakkında 16 Altın Tavsiye [Spirituel Fırtına]

Her şey üst üste mi geliyor? Güvendiğiniz birçok şey dağıldı mı? Hayatınız birden değişmek zorunda mı kaldı? Ayağınızın altından halı çekilmiş gibi hissettiniz mi? Elinizin altından bir sürü şey kısa süre içinde... Read more »
zihin bağlantısı

Ayrılık Acısını Atlatmanız İçin 153 Altın Tavsiye

Yakın zamanda ayrılık yaşadınız ve bir türlü aklınızdan çıkmıyor mu? Beklediğinizden uzun mu sürdü? Hem kurtulmak hem de biraz tutmak istiyor gibisiniz. Biraz da öfke var sanki. Hepsi geçecek, rahat olun. Artık... Read more »
ilgi-odagı

EN KÜÇÜK ÇOCUK SENDROMUNUN 84 GERÇEĞİ

Sizin de ailenizdeki en küçük çocuk fazla isyankar mı? Ara ara öfke patlaması yaşıyor mu? Kötü arkadaşlar? Hiçbir şey yapmak istemiyor ve zorla mı harekete geçiriyorsunuz? Ya da her şeye çok mu... Read more »

ÇOK AŞKLAR GÖRDÜM BU ADAM BAŞKA

#nazendesevgilim  Uludağ’ın eteklerinden 100 yıllık Çınar ağacına doğru inerken sarı saçlarım omuzlarımdan dökülen pembe tişörtümün etrafında uçuşuyordu. Esmer bir tendi gördüğüm. Sağ elimle ona nezaketle sarılırken sol elimin boynuna dokunduğum anda, hissettiğim... Read more »
ruhsal-uyanma

Ruhsal Uyanış Hakkında Bilmeniz Gereken 46 Kritik Gerçek [Kapsamlı]

Kötü bir ayrılık, bir evliliğin ani bitişi, kaza, vefat, para kaybı, iş kaybı, şehir değişimi gibi kötü bir olay yaşadıysanız ve ardından şunları yaşıyorsanız; Kaybolmuş hissediyorsanız Çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz azalmışsa Yalnız hissetmeye... Read more »
canakkale fen lisesi yatili okul

ERKEN YAŞTA YATILI OKUL TRAVMASI

Yatılı okulların bazıları sınavla kazanılan, iyi eğitim görüleceği düşünülerek çocukların erken yaşta (12-15) ailelerin çocuklarını yolladığı okullardır. Yatılı okuldan en çok beklenti çocuğun iyi eğitim görmesidir.   Anne baba aslında haklıdır. Çocuk... Read more »