EXCELDE HIZ GÖSTERGESİ1 min read

Yöneticilere yapılan sunumlar ilk zamanlarda/yıllarda çok fazla detay içerir. Sunumlarda gözünüze çarpar ki karşınızdakiler yavaş yavaş esnemeye başlamış. Anlarsınız ki sunumu çok daha basit ve hızlı anlaşılır bir düzene sokmanız gerek. Bazen de görsel olarak zenginleştirmek.

Size sunumlarda yardımcı olmak için ara ara değişik fikirler yayınlayacağım. Bunlardan biri karşılaştırma rakamlarını anlatırken kullanabileceğiniz hız gösterge ibresi. Güzel fikir değil mi? Excel ile çok fazla uğraşmayan insanların sinüs cosinus hesaplarını excelde yaparak kolay ulaşabilceği bir sonuç olmayacağını tahmin ederek aşağıda yayınladıklarımı indirebilir evde kendi sunumunuzda kullanabilirsiniz. Exceller hazırlanmıştır sadece rakamlarınızı eşleştireceksiniz. Görsellerini inceleyin.

1.

speed chart (1) buradan indirebilirsiniz speed chart (1)

2.speed chart (2)buradan indirebilirsiniz speed chart (2)

3.speed chart (3)buradan indirebilirsinizspeed chart (3)

4.speed chart (4)buradan indirebilirsinizspeed chart (4)

5. speed chart (5)buradan indirebilirsiniz speed chart (5)

6.speed chart (6)buradan indirebilirsiniz speed chart (6)

7.speed chart (7)buradan indirebilirsiniz speed chart (7)

 

Söylemek istedikleriniz varsa lütfen yorum yapın. 

Bilgiyi paylaşmak için lütfen sosyal medya butonlarını kullanın.

Not: Bu makalede kendi kullandığım ve önerdiğim ürünlere, sitelere veya hizmetlere affiliate linkler olabilir. Bu demektir ki bir affiliate linke tıkladığınızda ve ürün ve hizmet satın aldığınızda, muhtemelen küçücük bir komisyon kazanacağım. Size hiçbir maliyeti yoktur, rahatlıkla her gürdüğünüz linke tıklayabilirsiniz. Önerdiğim tüm eğitim kaynaklarını tek bir sayfada görmek isterseniz eğitim kaynakları sayfasına gidin.

Bu yazıyı çevrenle paylaş;
0Shares

Sen de Yorumunu Yaz;