EXCELDE HIZ GÖSTERGESİ

Yöneticilere yapılan sunumlar ilk zamanlarda/yıllarda çok fazla detay içerir. Sunumlarda gözünüze çarpar ki karşınızdakiler yavaş yavaş esnemeye başlamış. Anlarsınız ki sunumu çok daha basit ve hızlı anlaşılır bir düzene sokmanız gerek. Bazen de görsel olarak zenginleştirmek.

Size sunumlarda yardımcı olmak için ara ara değişik fikirler yayınlayacağım. Bunlardan biri karşılaştırma rakamlarını anlatırken kullanabileceğiniz hız gösterge ibresi. Güzel fikir değil mi? Excel ile çok fazla uğraşmayan insanların sinüs cosinus hesaplarını excelde yaparak kolay ulaşabilceği bir sonuç olmayacağını tahmin ederek aşağıda yayınladıklarımı indirebilir evde kendi sunumunuzda kullanabilirsiniz. Exceller hazırlanmıştır sadece rakamlarınızı eşleştireceksiniz. Görsellerini inceleyin.

1.

speed chart (1) buradan indirebilirsiniz speed chart (1)

2.speed chart (2)buradan indirebilirsiniz speed chart (2)

3.speed chart (3)buradan indirebilirsinizspeed chart (3)

4.speed chart (4)buradan indirebilirsinizspeed chart (4)

5. speed chart (5)buradan indirebilirsiniz speed chart (5)

6.speed chart (6)buradan indirebilirsiniz speed chart (6)

7.speed chart (7)buradan indirebilirsiniz speed chart (7)

 

Söylemek istedikleriniz varsa lütfen yorum yapın. 

Bilgiyi paylaşmak için lütfen sosyal medya butonlarını kullanın.

Comments

comments

semiharslan

2008'den beri pazarlama dalında çalışıyorum. Marmara Üniv. İng. İşletme'den sonra Yeditepe'de MBA yaptım. Ülkemizde inanılmaz bir potansiyel var ve markalaşmak ülkemizi fersah fersah ileri götürecek. Kendini yetiştirmiş marka müdürlerine de bu yüzden çokça ihtiyaç var. Pazarlama departmanlarını ve girişimcilerle araştırıp öğrendikleirmi, bildiklerimi paylaşıyorum, okumaya devam edin..

Bir Cevap Yazın