infuencer pazarlama

Influencer Pazarlama Kılavuzu [Kampanyanızı Ustaca Yönetmeniz İçin 19 Güçlü Teknik]

Influencer pazarlamada harcanan her $1 ın $6.50 değerinde medya harcaması yerine geçtiğini biliyor musunuz? İnfluencer nedir? Influencer sosyal medyada yüksek takipçili fenomenlerdir. İnfluencer pazarlama nedir? İnfluencer pazarlama markaların yüksek takipçili fenomenlerle işbirliği... Read more »
metin yazarı

Metin Yazarı Kimdir? Yeni Başlayanlara 33 Altın Tavsiye

İş ve finansal hayatınızı değiştirecek bir becerinizi keşfetmeye hazr mısınız? Size para kazandıracak bir yetenek. Birçok insanın önemini anlamadığı bir beceri. Bir kez geliştirdiğinizde artık başarılı bir finansal hayatınızın olacağından emin olun.... Read more »
görsel hiyerarşi nedir

20 Görsel hiyerarşi yöntemi [20+Resimli örnek]

Bu makalede görsel hiyerarşinin kurallarını okuyacaksınız. İnsanlar görsel yaratıklardır. Bir araştırma, görsel yardımcıların kullanıldığı sunumların, yardımsız olanlara göre %43 daha ikna edici olduğunu buldu. Sunumların ve sitelerin 90%’ından fazlası kötü tasarlanıyor. Birçok... Read more »
lion bird logo tasarım

İyi Bir Logo Tasarımı İçin 10 Süper Tüyo

Logo tasarımı sanıldığının aksine oldukça kolay bir süreç değildir. Logo tasarımı sadece biraz renk, font ve hoş çizgileri bir araya koymak değildir. Logo tasarımı markanın kimliğidir hatta markanın kendisinden daha fazla hatırlanır.... Read more »
mobil data

SOSYAL MEDYADA MARKA YÖNETMENİZE YARDIMCI 10 TEMEL YÖNTEM

Sizce sosyal medyayı dünya nüfusunun ne kadarı kullanıyor? Aslında buna biraz şaşırabilirsiniz.   Sosyal medya dünya nüfusunun yarısına ulaşmış durumda. Hootsuite’in bir 2018 araştırmasına göre sosyal medya kullanım oranı dünya nüfusunun %42’si... Read more »

EY MARKA,  SANA İKİ ÇİFT LAFIM VAR!

İletişim olmadan bir marka yaratmak imkânsızdır. Marka algısını yönetmek, marka iletişimini yönetmekle aynı şeydir. Yani markanın tüm mecralarda, marka ile uyumlu, tutarlı ve sürdürülebilir bir iletişim stratejisi uygulaması şarttır. Ey marka, tüketicinin... Read more »

19 PAZARLAMA SİTESİ LİSTESİ (İNGİLİZCE)

Pazarlama alanında çalışıyor veya girişimci bir firma iseniz size iş yaparken gerekli olabilecek veya ufkunuzu açacak pazarlama ve strateji bilgisi veren sitelere ihtiyacınız var. Yerli pazarlama siteleri listesini de inceleyebilirsiniz. Bu yazıdaki... Read more »

EN İYİ 30 İNGİLİZCE SOSYAL MEDYA BLOGU

Blog yazarları olarak sitemizi içeriği daha kuvvetli yapmak, sosyal medyada daha etkin duyurmak için taktiklere ihtiyaç duyuyoruz. Sosyal medyada etkin olma taktikleri konusunda uzmanlaşmış bize çok yardımcı olacak bloglar var. Tabi bunlarda... Read more »

TOP 20 BLOGS GIVE BLOGGING TIPS

We do some writing or optimization mistakes while writing our blog posts. These mistakes waste our time and effort. For example when we learn very basic tip or trick about content creating... Read more »

BLOG TÜYOSU VEREN EN İYİ 20 YABANCI SİTE

Blog yazarken bazı hatalar yapmak insanı geriye götürüyor. Örneğin yani bir şey öğrendiğinizde geçmiş 300 tane yazdığınız yazıda bu yeni tüyoyu uygulamadıysanız, hepsine geri dönüp uygulamak durumunda kalıyorsunuz. Bu tüyo yazının okunabilirliğinde... Read more »