facebook ile sitenize trafik çekme yolları

Facebook İle Sitenize Trafik Çekmenizin 37 Basit Yolu

Facebook ile sitenize trafik çekip blog trafiğinizi arttırabilirsiniz. Facebook ile sitenize trafik çekmek arama motorunda üst sıralara çıkmak demektir. Blog trafiğinizin artması için SEO kesinlikle önemlidir ama yeterli değildir. Sosyal medya diğer... Read more »
infografikle trafik çek

Blogunuza İnfografikle Trafik Elde Etmenizin 15 Basit Yöntemi

Bu makalede sitenize veya blogunuza infografikle trafik çekmenin yöntemlerini okuyacaksınız. İnfografiğin içerikler arasında en çok paylaşılan olduğunu biliyor muydunuz? Blog içeriklerinizin çok paylaşılmasını ve çok trafik almak istiyorsanız kesinlikle infografikle trafik elde... Read more »
instagram ile siteye trafik çekmek

İnstagram ile siteye trafik çekmenin 25 pratik yolu [Hepsi kolay]

Blogunuz var, instagramınız var. instagram ile siteye trafik çekmek istiyorsunuz. Instagram kullanıcı sayısı Haziran 2018’de 1 milyar kişiye ulaştı. Bu milyonlarca insana ulaşıp sitenize yönlendirebilirsiniz ve instagram ile siteye trafik çekebilirsiniz. Bu... Read more »
linkedinden siteye trafik çek

Linkedinden siteye trafik çekmenin 13 zekice yolu

Bu makalede bogunuza linkedinden siteye trafik çekmenin yöntemlerini okuyacaksınız Linkedin’in 2019’da 500 milyon üzerinde kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? Bu kullanıcıların 260 milyonu her ay giriş yapıyor. 40 milyon kullanıcı karar verici pozisyonunda.... Read more »
online itibar yönetimi

Etkili Bir Online İtibar Yönetimi İçin 13 Teknik

Online itibar yönetimi firmanın itibarını sadece yönetmek değil aynı zamanda gelişmektir. İşletmeler sanal dünyada kanatlarını büyütüyor ve piyasada süper markalar haline geliyor. Fakat firma büyüdükçe yönetmesi de riskli hale geliyor. Dikkate alınacak... Read more »
sosyal medyadan siteye trafik çek

Sosyal medyadan siteye trafik çekmenin 17 pratik yöntemi

Bu makalede sosyal medyadan siteye trafik çekmenin yöntemlerini okuyacaksınız. Sosyal medya kullanıcılarının dünyada 2,5 milyar kişiye yaklaştığını biliyor muydunuz?   Facebook aylık 2 milyar kişi aylık kullanımla 1. Sırada.   Araştırmalara göre... Read more »

Ani Site Trafik Düşüşünün 10 Sebebi [Çözümlü]

Bu makalede ani site trafik düşüşünün çözümlerini okuyacaksınız. Google analyticse girdiniz ve istatistiklerinize baktınız. Bir de fark ettiniz ki site önceki periyoda göre ani bir site trafik düşüşü yaşamışsınız.   Ani site... Read more »
alexada yükselme

Alexa Sıralaması Nedir, Alexada Yükselmeniz İçin 15 Pratik Yöntem

Bu makalede alexada yükselmenin yöntemlerini okuyacaksınız. Alexa trafiği nedir? Alexa Trafiği sitenizin trafik sıralamasıdır. Alexa bilgisayarlarda kurulu toolbarlardan bilgi alır ve verisini oluşturur. Sistem ilk 1996’da kuruldu ve kurulduğundan bu yana birçok... Read more »
sayfa numaralandırma

WordPress Sayfa Numaralandırması Yapmanız İçin 3 Meşhur Eklenti

Sayfa numaralandırma (Pagination) birçok wordpress blogunun ortak özelliğidir. Özellikle çok postu olan bloglarda birden açılınca tek seferde tüm postların indirilmesi sayfanın çok geç açılmasına sebep olabilir. Bu yüzden belli post sayısına bölerek... Read more »
ısı haritası

Isı Haritası Oluşturma Eklenti ve Tasarımı Kapsamlı Kılavuz [3 Ücretsiz eklenti liste]

Blogunuza gelen ziyaretçilerin sayfalarda nerelere odaklandığını, nelere tıkladığını, hangi bölgede zaman geçirip hangi bölgeye hiç tıklamadığını bilmek istersiniz değil mi? Bu bilgi aslında çok kritiktir. Bu mümkündür. Blogunuza ısı haritası kurarak bu... Read more »