pinterest ile siteye trafik

Pinterest İle Siteye Trafik Çekmenizin 35 Hızlı Yöntemi

Pinterest fotoğrafların ve infografiklerin çok paylaşıldığı bir resim paylaşma sitesi. Muazzam bir potansiyeli bulunuyor. Biraz kızların daha çok kullandığı sosyal network gibi izlenim var. Fakat pinterest ben dahil çok kişinin takip ettiği... Read more »
facebookta beğeni ve paylaşım

Facebookta beğeni ve paylaşım arttırmak için 12 yol

“Nasıl daha fazla facebookta beğeni ve paylaşım alırım?” İşi ve blog yazılarının paylaşımı ve tanıtımı için facebook kullanan herkesin aklındaki soru aynı Facebookta aktif olmasanız da okuyucularınız halen sizin yazılarınızı paylaşıyor olabilir.... Read more »
youtube ile siteye trafik çekme yolları

Youtube ile siteye trafik çekmenizin 29 hızlı yolu

Bu makalede youtube ile siteye trafik çekme yöntemlerini okuyacaksınız. YouTube tanıtım, eğlence, eğitim amaçlı kullanılan video platformudur. Youtube dünyanın en büyük 2. arama motorudur. Youtube aylık 22 milyar kez ziyaret ediliyor. Ortalama... Read more »
udemy kurs

Udemy Kurs Videosu Çekmek İsteyenlere Altın Değerinde 72 Tavsiye

Bu makalede udemy kurs videosu çekmek için tavsiyeler okuyacaksınız Kendi bilgeliğinizi milyonlarla paylaşmak artık uzak bir hayal değil. İnternet ve video eğitim siteleri sayesinde bilginizi binlerce kişiye kısa sürede ulaştırabilirsiniz. Peki etkili... Read more »
adsense alternatifleri

Adsense Alternatifleri: Yüksek Kazandıran 15 Adsense Alternatifi

Google adsense alternatifi mi arıyorsunuz? Sorun değil! Bir sebeple adsense ile çalışamayanlar için birçok seçenek sizin için dışarıda bekliyor. Hemde adsense’ten çok daha fazla kazandırıyor. Bazı paraya çevirme alternatifi arayanların ortak senaryolarını... Read more »
ziyaretçi sadakati

Sitenizde / Blogunuzda Ziyaretçi Sadakatini Kazanmanızın 49 Temel Yolu

Bu makalede sitenizde veya blogunuzda ziyaretçi sadakatini nasıl sağlayacağınızı okuyacaksınız.   Her 60 saniyede 1.500+ blog postu yazıldığını biliyor muydunuz? İnternette milyarlarca blog yazısı var. İnanılmaz bilgi üretimi yaşanıyor. Googleda araştırma yapanların... Read more »
blog sadık ziyaretçi kitlesi oluştur

Blogunuza sadık ziyaretçi kitlesi oluşturmanız için 13 temel teknik

Düzenli bir trafiğiniz var mı?   Peki ya bloğunuzu tekrar tekrar ziyaret eden sadık ziyaretçileriniz var mı?   Eğer şimdiye kadar fark etmediyseniz sadık ziyaretçilerinizi belirleyip onlara yatırım yapın.   Çünkü sosyal... Read more »
misafir yazarlık hataları

Misafir yazarlık hataları: Hemen bırakmanız gereken 18 basit hata

Bu makalede sık yapılan misafir yazarlık hatalarını okuyacaksınız. Misafir yazarlık başka blogta yazı yayınlamaktır. Misafir yazar olarak yayınladığınız yazıdan kendi sayfanıza link verip backlink kazanabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim kurduğunuz tüm blog yazarları... Read more »

Cornerstone içerik nedir, yazarken kullanmanız gereken 6 yazma tekniği [Detaylı anlatım]

Bu makalede blog yazarlarının önemsediği cornerstone içerik nedir ve yazma yöntemlerini okuyacaksınız. Gelen trafiği sitenizde tutmak ister misiniz? Ziyaretçi deneyimi oluşturmak? Blogunuzun SEO sunun gelişmesini sağlamak? Arama sonuçlarında yukarılara çıkmak? Sitenize daha... Read more »
reklam almanın zararları

Bloga Reklam Almanın Zararları [13 Sebep]

Bu makalede blogunuza reklam almanın zararlarını okuyacaksınız. Birçoğu bloggerın hayalidir değil mi? Blog yönetim panelinizi açarsınız, bir sürü bildirim. İçlerinden biri de “Yeni bir ödeme aldınız” Dün gece siz uyurken bir sürü... Read more »