facebook ile sitenize trafik çekme yolları

Facebook İle Sitenize Trafik Çekmenizin 37 Basit Yolu

Facebook ile sitenize trafik çekip blog trafiğinizi arttırabilirsiniz. Facebook ile sitenize trafik çekmek arama motorunda üst sıralara çıkmak demektir. Blog trafiğinizin artması için SEO kesinlikle önemlidir ama yeterli değildir. Sosyal medya diğer... Read more »
infografikle trafik çek

Blogunuza İnfografikle Trafik Elde Etmenizin 15 Basit Yöntemi

Bu makalede sitenize veya blogunuza infografikle trafik çekmenin yöntemlerini okuyacaksınız. İnfografiğin içerikler arasında en çok paylaşılan olduğunu biliyor muydunuz? Blog içeriklerinizin çok paylaşılmasını ve çok trafik almak istiyorsanız kesinlikle infografikle trafik elde... Read more »
instagram ile siteye trafik çekmek

İnstagram ile siteye trafik çekmenin 25 pratik yolu [Hepsi kolay]

Blogunuz var, instagramınız var. instagram ile siteye trafik çekmek istiyorsunuz. Instagram kullanıcı sayısı Haziran 2018’de 1 milyar kişiye ulaştı. Bu milyonlarca insana ulaşıp sitenize yönlendirebilirsiniz ve instagram ile siteye trafik çekebilirsiniz. Bu... Read more »
linkedinden siteye trafik çek

Linkedinden siteye trafik çekmenin 13 zekice yolu

Bu makalede bogunuza linkedinden siteye trafik çekmenin yöntemlerini okuyacaksınız Linkedin’in 2019’da 500 milyon üzerinde kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz? Bu kullanıcıların 260 milyonu her ay giriş yapıyor. 40 milyon kullanıcı karar verici pozisyonunda.... Read more »
sosyal medyadan siteye trafik çek

Sosyal medyadan siteye trafik çekmenin 17 pratik yöntemi

Bu makalede sosyal medyadan siteye trafik çekmenin yöntemlerini okuyacaksınız. Sosyal medya kullanıcılarının dünyada 2,5 milyar kişiye yaklaştığını biliyor muydunuz?   Facebook aylık 2 milyar kişi aylık kullanımla 1. Sırada.   Araştırmalara göre... Read more »
alexada yükselme

Alexa Sıralaması Nedir, Alexada Yükselmeniz İçin 15 Pratik Yöntem

Bu makalede alexada yükselmenin yöntemlerini okuyacaksınız. Alexa trafiği nedir? Alexa Trafiği sitenizin trafik sıralamasıdır. Alexa bilgisayarlarda kurulu toolbarlardan bilgi alır ve verisini oluşturur. Sistem ilk 1996’da kuruldu ve kurulduğundan bu yana birçok... Read more »

Kendi (Satış Ortaklığı) Affiliate Programınızı Oluşturmanız İçin 10 Program

(Satış ortaklığı) affiliate programı ile pazarlama kendi yazdığınız bir yazıda başka bir ürünün satış sayfasına link vererek, ürün satışından komisyon kazanmaktır.   Siz de içeriklerinize affiliate programınızdan link koyarak başkasının ürününü veya... Read more »
blogunuza trafik çek

Yeni Blogunuza Trafik Çekmenizin 10 Temel Yolu [Herkes Yapabilir]

Bu makalede yeni blogunuza trafik çekmenizin yollarını okuyacaksınız. Tebrikler! Yeni blogunuzu/sitenizi açtınız. Yeni bloğunuzla blog dünyasına hoş geldiniz! Şimdi sıra yeni blogunuza trafik çekmeye geldi.   Şu gerçektir ki;   yazdıklarınızın birileri... Read more »
webinarınızı tanıt

Webinarınızı Tanıtmak İçin Altın Değerinde 27 Hızlı Yol

Bu makalede webinarınızı tanıtmak için yöntemler okuyacaksınız. Webinarlar online ve canlı web semineridir. Yani; web + seminar = webinar Webinarlar; üyelerinizi müşteriye çevirmek ve bloga trafik oluşturmak için en iyi yollardan biridir.... Read more »

Sitede Kalma Süresini Arttırmanızın Altın Niteliğinde 14 Yolu [Resimli Örnekli]

Bir ziyaretçinin sitede kalma süresinin uzun olmasıyla Google sıralamasında yukarı zıplarsınız.   Google sitede kalma süresi uzun olan siteler için şunu düşünür;   Demek ki site seviliyor. Demek ki sitedeki yazılar çok... Read more »