pinterest ile siteye trafik

Pinterest İle Siteye Trafik Çekmenizin 35 Hızlı Yöntemi

Pinterest fotoğrafların ve infografiklerin çok paylaşıldığı bir resim paylaşma sitesi. Muazzam bir potansiyeli bulunuyor. Biraz kızların daha çok kullandığı sosyal network gibi izlenim var. Fakat pinterest ben dahil çok kişinin takip ettiği... Read more »
youtube ile siteye trafik çekme yolları

Youtube ile siteye trafik çekmenizin 29 hızlı yolu

Bu makalede youtube ile siteye trafik çekme yöntemlerini okuyacaksınız. YouTube tanıtım, eğlence, eğitim amaçlı kullanılan video platformudur. Youtube dünyanın en büyük 2. arama motorudur. Youtube aylık 22 milyar kez ziyaret ediliyor. Ortalama... Read more »
ziyaretçi sadakati

Sitenizde / Blogunuzda Ziyaretçi Sadakatini Kazanmanızın 49 Temel Yolu

Bu makalede sitenizde veya blogunuzda ziyaretçi sadakatini nasıl sağlayacağınızı okuyacaksınız.   Her 60 saniyede 1.500+ blog postu yazıldığını biliyor muydunuz? İnternette milyarlarca blog yazısı var. İnanılmaz bilgi üretimi yaşanıyor. Googleda araştırma yapanların... Read more »
blog sadık ziyaretçi kitlesi oluştur

Blogunuza sadık ziyaretçi kitlesi oluşturmanız için 13 temel teknik

Düzenli bir trafiğiniz var mı?   Peki ya bloğunuzu tekrar tekrar ziyaret eden sadık ziyaretçileriniz var mı?   Eğer şimdiye kadar fark etmediyseniz sadık ziyaretçilerinizi belirleyip onlara yatırım yapın.   Çünkü sosyal... Read more »
misafir yazarlık hataları

Misafir yazarlık hataları: Hemen bırakmanız gereken 18 basit hata

Bu makalede sık yapılan misafir yazarlık hatalarını okuyacaksınız. Misafir yazarlık başka blogta yazı yayınlamaktır. Misafir yazar olarak yayınladığınız yazıdan kendi sayfanıza link verip backlink kazanabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim kurduğunuz tüm blog yazarları... Read more »
blog topluluğu

Okuyucularınızla Blog Topluluğu Oluşturmanız İçin 10 Yöntem

Blog topluluğu blogunuzun çevresinde oluşan niş bir kitledir. Oluşturacağınız blog topluluğundaki herkesin amacı aynıdır. Bir sonraki üreteceğiniz niş içeriği okumak. Blog topluluğu oluşturmaya başladıysanız artık bir sorumluluğunuz var. Artık içerik üretmek için... Read more »

18 Site İçi SEO Tekniği / Site Üzeri SEO [Ücretsiz kontrol listesi]

Bu makalede site içi seo teknikerini okuyacaksınız. Google’ın her yıl algoritmasını 500-600 kez güncellediğini biliyor muydunuz? Algoritma güncellemelerinin hepsinin tek amacı var; “Google ziyaretçilere istediklerini tam anlamıyla vermek ve kullanıcıların sizin sayfanızı... Read more »
anti seo

Anti SEO nedir? Anti SEO Atağını Çözmenin 7 Yolu

Anti SEO nedir? Anti SEO; websitenizin google’da sıralamasını düşürmek için yapılan veya kendiliğinden oluşan tüm işlemlerdir. Anti SEO ve Google bowling benzer işlemlerdir. İş şöyle yürüyor; Google’da üst sıralardaysanız ve üst sıraya... Read more »
twitter ile siteye trafik çek

Twitter ile siteye trafik çekmenizin 34 hızlı yolu

Bu makalede twitter ile siteye trafik çekmenin yöntemlerini okuyacaksınız Her gün 500 milyon tweet atıldığını biliyor muydunuz?   Peki tweetlerle etkileşimin 92%’si linke tıklamakla yapıldığını biliyor muydunuz?   Yani twitterdan blog postunuzun... Read more »
anchor text

Anchor text nedir? 5 anchor text optimizasyon yöntemi

Anchor text nedir? Bloglarda veya sitelerde altı çizili şekilde vurgulanmış tıklanabilir bazı kelimeler görürsünüz. Onlar anchor text’tir yani kanca metin. Anchor texte tıklayınca başka bir siteye veya sitenizde başka bir sayfaya gider.... Read more »