infolinks

Infolinks nedir? Infolinks gelirinizi arttırmanız için 10 teknik

İnfolinks nedir? İnfolinks yazılarınızın arasına reklam metni koymanıza ve tıklama başına para kazanmanıza olanak verir. İnfolinks küçük büyük tüm sitelerin para kazanabileceği bir araçtır. İnfolinks en çok kazandırabilecek anahtar kelimeleri belirler ve... Read more »
reklam yerleşimi

Reklam Yerleşimini Yönetmek İçin 6 Eklenti

Bu makalede reklam yerleşimini yönetmek için eklentileri okuyacaksınız. Reklam gösterimi sitenizden para kazanmanın en kolay ve hızlı yöntemidir. Blogların muazzam bir kısmı sadece bu amaç için açılmıştır. İyi bir içerik yayınlamak, trafik... Read more »
reklam körlüğü

Banner reklam körlüğünü yenmenin 13 kolay yolu [Bilimsel dayanaklı]

Bu makalede banner reklam körlüğünü yenmenin yollarını okuyacaksınız. İnternet kullanıcılarının 73%’ü banner reklamlarını rahatsız edici bulduğunu biliyor muydunuz? Bir araştırmaya göre toplam reklam tıklamalarının 85%’ini internet kullanıcılarının sadece 8%’i yapıyor. Yani internet... Read more »
adsense gelir

Adsense Gelirinizi Arttırmanızın 20 Etkili Yolu

Blogunuza adsense geliriniz için reklam aldınız, süper! Hani o “blog yaz reklam alırsın para kazanırsın”, anını yaşıyorsunuz. İlk adsense geliri ödemenizi de aldınız. Ama bişey farkettiniz. Bu para çok az. Benim hayal... Read more »

Affiliate Marketing Nedir? 10+ Türk Affiliate Sitesi

İnternet üzerinden gerçekleşen ticaretin neredeyse 1/3’ünün affiliate marketing ile yapıldığını biliyor muydunuz? Affiliate marketing nedir? Gelir ortaklığı (affiliate marketing) kendi bloğunuzda veya sayfanızda bir ürüne link vererek satılmasını sağlamak ve bundan komisyon... Read more »
blog yazarak para kazanma

Blog yazarak para kazanmanın 25 yolu

Bu makalede blog yazarak para kazanmanın yollarını okuyacaksınız. Bir süredir blog yazmaya çalışıyorsunuz ve işler rayına oturdu artık trafik alıyorsunuz. Oleyy!! Hatta artık daha fazla yazı yazmak istiyorsunuz, gecenizi hatta gündüzünüzü daha... Read more »