sosyal medya topluluğu oluşturma

Büyük Bir Sosyal Medya Topluluğu Oluşturmanın 10 Yöntemi

“Takipçi kitlesi nasıl oluştururum?” veya “Sosyal medya topluluğu oluşturma nasıl olur?” gibi soruları kendinize sorduysanız cevabını bu yazıda bulacaksınız. Nasıl sosyal medya topluluğu oluşturursunuz? Öncelikle şunu anlamak gerek; okuyucu/takipçi kitlesi ile topluluk... Read more »

Sosyal Medya İle Müşteri İlişkileri Kurmanın 10 Yolu

Bu makalede sosyal medya ile müşteri ilişkileri kurmanın yöntemlerini okuyacaksınız. Starbucks gibi markalara baktığınızda ortak bir tema görürsünüz. O markalara güvenen ve sürekli takipte kalan sadık takipçileri vardır. Takipçileri markanın tüm iniş... Read more »
online itibar yönetimi

Etkili Bir Online İtibar Yönetimi İçin 13 Teknik

Online itibar yönetimi firmanın itibarını sadece yönetmek değil aynı zamanda gelişmektir. İşletmeler sanal dünyada kanatlarını büyütüyor ve piyasada süper markalar haline geliyor. Fakat firma büyüdükçe yönetmesi de riskli hale geliyor. Dikkate alınacak... Read more »

Etkili Bir Facebook reklam kampanyası İçin 12 Yöntem

Bu makalede facebook reklam kampanyası hazırlarken kullanabileceğiniz yöntemleri okuyacaksınız. İş sosyal medyaya geldiğinde facebook ihmal edilemeyecek kadar büyük. Günlük 1 milyar kullanımı olan bir site ki bunun 934 milyonu Nisan 2016 itibariyle... Read more »
facebook grup büyütme

Facebook grup büyütmenin 16 yöntemi

Bu makalede facebook grup büyütme yöntemlerini okuyacaksınız. Facebookta günde 2 milyar arama yapıldığını biliyor muydunuz? Peki 1 milyarın üzerinde Facebook grup olduğunu biliyor muydunuz? İnsanlar bilgiyi aramak ve sürekli güncellemek için facebook... Read more »
facebookta organik erişim

Facebookta Organik Erişimi Arttırmak İçin 20 Zekice Teknik

Bu makaede facebookta organik erişimi arttırma tekniklerini okuyacaksınız. Facebook websitenizin trafiği için en çok referans gelen platform olma yolunda ilerliyor. Facebook yakın zamanda world wide web’te tüm website trafiğinin 40%’nı alarak google’ı devirmeyi... Read more »
facebook video etkileşim

Facebook Video Etkileşimini Arttırmanın 10 Yolu

Bu makalede facebookta video etkileşimini arttırma yöntemlerini okuyacaksınız. Hergün 8 milyar video 100 milyon saatin üzerinde video facebookta izlendiğini biliyor musunuz? Bir araştırmaya göre markaların paylaştıkları içeriklerin 80%’i link, 19%’u fotoğraf, 1%’i... Read more »
facebookta yarışma

Facebookta Yarışma Türleri: 10 Konsept Örneği

Facebookta yarışma yapmak eskisine göre daha da kolaylaştı ve çeşitleri çoğaldı. Facebookta yarışma yapmak için başka bir uygulamaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Önceden facebookta yarışmalar bir uygulama ile yürütülürdü. Artık facebookta yarışmalar zaman tünelinde... Read more »
facebook kapak fotoğrafı

Facebook Kapak Fotoğrafı Tasarımı İçin 17 Teknik [Resimli]

Facebook kapak fotoğrafı birçokları için önemli bir konu. Çünkü marka görünürlüğünü 851×315 piksele sığdırmak için çok fazla ilham ve teknik alabileceği yer yok. Bu makalede facebook kapak fotoğrafını daha etkili nasıl hazırlarız... Read more »
facebookta canlı yayın

Facebookta Canlı Yayın Hazırlamanız İçin 17 Süper Teknik

Facebookta canlı yayın sadece büyük oyunculara hitap ediyordu. Ama artık değil! Twitter’ın periscope u ve facebook canlı yayını sayesinde herkes canlı yayın açabiliyor. Akıllı telefon veya bilgisayarınızdan, eviniz veya sokaktan, dünyadaki binlerce... Read more »