KUPON TASARIMI NASIL YAPILIR?

  Doğru kupon tasarlamak, müşteride kafa karışıklığı yaratmamak için kritik bir süreç. Kupon bozdurmayı hızlandırmak, süreci kolay anlaşılır hale getirmek ve işlemi bıktırıcı yapmamak için oldukça dikkat etmeniz gerekir. Aşağıda bir kuponu... Read more »

DİJİTAL KUPON PAZARLAMASI İÇİN 7 İSTATİSTİK

  Markalar ve perakendeler müşterileriyle daha fazla etkileşim içine girmek istiyorlar. Sadakat programlarını daha etkin kullanmak istiyorlar. Bu istek için dijital kuponlar daha fazla kullanılıyor ve haliyle dijital kuponların promosyonun ana elemanlarından... Read more »
promosyon teknikleri

24 ÖRNEKLE PROMOSYON TEKNİKLERİ

Ürünleri piyasaya sunduktan sonra ara ara kampanya ile desteklemek gerekebilir. Bir çok çeşit kampanya üretebilir; websitenizde, dükkanda, rafta, ürünün üzerinde kuponlarla, etiketlerle, özel set çantalarıyla uygulamaya sokabilirsiniz. Kampanyaların 15 veya 30 günlük... Read more »
gerilla pazarlama numune dağıtım

7 NUMUNE DAĞITIM YÖNTEMİ

Bazı sektörlerde özellikle çeşitlilik ayyuka çıkmış durumda. Örneğin kırtasiye sektöründe şu an yaklaşık 250.000 çeşit üründen bahsediliyor. Ürünler birbirine çok benziyor, kolay ayırt edilmiyor. Tarif ederken bile zorlanıyoruz. Memnun olduğun ürünün aynısından almak için... Read more »