narsist-kendini-sevme

NARSİST NEDİR? NARSİSTLERİ TANIMANIZ İÇİN 78 KRİTİK GERÇEK

“Hep kendinden bahsediyor” “Hiç duygularımı anlamıyor” “Hiç eleştiriye gelemiyor” “Havalı ama içi boş” “Sürekli eleştiriyor” “İlişkimiz çok hızlı başladı, sonra kötüleşti ve şimdi bırakamıyorum” gibi tespitleri yaptığınız arkadaşınız oldu mu? Belki de... Read more »
küçük çocuk

En Küçük Çocuk Sendromunun 84 Gerçeği

Sizin de ailenizdeki en küçük çocuk fazla isyankar mı? Ara ara öfke patlaması yaşıyor mu? Kötü arkadaşlar? Hiçbir şey yapmak istemiyor ve zorla mı harekete geçiriyorsunuz? Ya da her şeye çok mu... Read more »
ikiz ruh arzu

İkiz Ruh / İkiz Alev Nedir? 8 İkiz Alev Aşaması ve Bilmeniz Gereken 100 Hassas Gerçek /Sahte İkiz Alev, Ayrılık Acısı [Kapsamlı Versiyon]

Biriyle karşılaştınız ve birbirinize mıknatıs bir çekim hissettiniz, sanki ikiziniz gibi, ikiz ruhunuz gibi. O size çok tanıdık geldi. Sanki daha önceden de tanıyorum diyebileceğiniz kadar. Ne kadar uzaklaşmaya çalışsanız da tekrar... Read more »
ilahi fırtına

İlahi Fırtına Hakkında 16 Altın Tavsiye [Spirituel Fırtına]

Her şey üst üste mi geliyor? Güvendiğiniz birçok şey dağıldı mı? Hayatınız birden değişmek zorunda mı kaldı? Ayağınızın altından halı çekilmiş gibi hissettiniz mi? Elinizin altından bir sürü şey kısa süre içinde... Read more »
zihin bağlantısı

Ayrılık Acısını Atlatmanız İçin 153 Altın Tavsiye

Yakın zamanda ayrılık yaşadınız ve bir türlü aklınızdan çıkmıyor mu? Beklediğinizden uzun mu sürdü? Hem kurtulmak hem de biraz tutmak istiyor gibisiniz. Biraz da öfke var sanki. Hepsi geçecek, rahat olun. Artık... Read more »

ÇOK AŞKLAR GÖRDÜM BU ADAM BAŞKA

#nazendesevgilim  Uludağ’ın eteklerinden 100 yıllık Çınar ağacına doğru inerken sarı saçlarım omuzlarımdan dökülen pembe tişörtümün etrafında uçuşuyordu. Esmer bir tendi gördüğüm. Sağ elimle ona nezaketle sarılırken sol elimin boynuna dokunduğum anda, hissettiğim... Read more »
ruhsal-uyanma

Ruhsal Uyanış Hakkında Bilmeniz Gereken 46 Kritik Gerçek [Kapsamlı]

Kötü bir ayrılık, bir evliliğin ani bitişi, kaza, vefat, para kaybı, iş kaybı, şehir değişimi gibi kötü bir olay yaşadıysanız ve ardından şunları yaşıyorsanız; Kaybolmuş hissediyorsanız Çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz azalmışsa Yalnız hissetmeye... Read more »
canakkale fen lisesi yatili okul

Erken Yaşta Yatılı Okul Tecrübesinden Öğrendiğim 15 Ders

Yatılı okulların bazıları sınavla kazanılan, iyi eğitim görüleceği düşünülerek çocukların erken yaşta (12-15) ailelerin çocuklarını yolladığı okullardır. Yatılı okuldan en çok beklenti çocuğun iyi eğitim görmesidir.   Anne baba aslında haklıdır. Çocuk... Read more »
maskulen lazer bakış

Maskülen Enerjinizi Arttırmanın 24 Yolu (Maskülen erkek nasıl olunur?)

İçinizde şu maskülen enerji özelliklerinizi keşfettiniz mi? Aksiyon Yönlendirme Hareket Sorumluluk Güç Odak Babalık Cesaret Bolluk Bilgelik Dönüşüm ve Büyüme   İçinizdeki eril enerjiyi aktive etmek için, içinizde bu özellikleri arayın. Her... Read more »
diş gıcırdatma egzersiz kalem

Diş gıcırdatmayı engellemenin 13 yolu

Diş gıcırdatma doktorların dediğine göre vücudumuzun doğal savaş-ya da-kaç mekanizmasının bir parçasıdır. Stress altında olduğumuzda, omuzlarımız kamburlaşır, kafamız biraz ileri gider ve dişlerimizi sıkarız. Fakat kontrol dışı diş gıcırdatıyorsanız bu bir rahatsızlıktır... Read more »