kurumsal blog

Firma Sitenize Kurumsal Blog Eklemenizin 15 Faydası

Bu makalede firma sitenize kurumsal blog eklemenizin faydalarını okuyacaksınız. Sitenizin trafiğini arttırmak mı istiyorsunuz? Sitenizin trafiğinin yavaşladığını mı düşünüyorsunuz? Site trafiği belli bir noktaya geldiğinde daha fazla artmaz. Uzun ve kısa vadede... Read more »
dijital pazarlama istatistik

51 Efsane Dijital Pazarlama İstatistiği

Bu makalede iş hayatınızda yardımcı olabilecek dijital pazarlama istatistikleri okuyacaksınız. Dijital kanaldan, geleneksel kanala göre daha çok etkileşim imkanı kazanabilirsiniz. Pazarlama veya Marka müdürü olarak hedef kitlenizle dijital kanaldan daha fazla bilgi... Read more »

NEDEN INBOUND PAZARLAMA OUTBOUND PAZARLAMADAN DAHA İYİDİR?

Geleneksel pazarlama teknikleri (outbound) uygulayarak israf mı yapıyoruz? İnsanların aslında dikkatini çekemiyor muyuz? Bazı harcamalar boşa mı gidiyor?  “yoooo” diyenlerdenseniz şunlara bir bakın; Doğrudan emaillerin 45%’i hiç açılmıyor. Amerika’sda 200 milyon insan... Read more »
müşteri hayat döngüsü

5 AŞAMADA MÜŞTERİ DAVRANIŞLARI VE KULLANDIKLARI MECRALAR

Müşteri yaşam değerini incelediğinizde firma için sadık ve eski müşteriler yeni müşterilere göre 4,8 kat daha kazançlıdırlar. Bu yüzden yeniden müşteri kazanmak yerine eskileri tutmak daha güvenli ve ucuzdur. Fakat ürün büyümüş... Read more »
online-reklam animasyonlu

23 ONLINE REKLAM YÖNTEMİ

Outdoor, TV, radio, gazete, dergi gibi medyaların payının büyük çoğunu online medya aldı. Bu herkesin dikkatini çekti ve içine çok kişiyi çekti. Öyle ki onsuz yaşayamaz hale geldik. Bu durum reklamcılar için... Read more »