udemy kurs

Udemy Kurs Videosu Çekmek İsteyenlere Altın Değerinde 72 Tavsiye

Bu makalede udemy kurs videosu çekmek için tavsiyeler okuyacaksınız Kendi bilgeliğinizi milyonlarla paylaşmak artık uzak bir hayal değil. İnternet ve video eğitim siteleri sayesinde bilginizi binlerce kişiye kısa sürede ulaştırabilirsiniz. Peki etkili... Read more »
adsense alternatifleri

Adsense Alternatifleri: Yüksek Kazandıran 15 Adsense Alternatifi

Google adsense alternatifi mi arıyorsunuz? Sorun değil! Bir sebeple adsense ile çalışamayanlar için birçok seçenek sizin için dışarıda bekliyor. Hemde adsense’ten çok daha fazla kazandırıyor. Bazı paraya çevirme alternatifi arayanların ortak senaryolarını... Read more »
reklam almanın zararları

Bloga Reklam Almanın Zararları [13 Sebep]

Bu makalede blogunuza reklam almanın zararlarını okuyacaksınız. Birçoğu bloggerın hayalidir değil mi? Blog yönetim panelinizi açarsınız, bir sürü bildirim. İçlerinden biri de “Yeni bir ödeme aldınız” Dün gece siz uyurken bir sürü... Read more »
blog para kazanmama

Blogunuzun Para Kazanmamasının 26 Sebebi

Bu makalede blogunuzdan para kazanamama sebeplerini okuyacaksınız. Bloğunuzu kurdunuz, birkaç ay beklediniz, hiçbir şey olmadı. Ziyaretçiler gelip gidiyor. Eminim yorum yapılsın, paylaşımlar ve beğenmeler olsun, yeni aboneler gelsin istiyorsunuz. Aslında bunların hiçbirini... Read more »

Para Kazanmak İçin Blogunuza Yatırım Yapmanız Gereken 7 Unsur

Blogunuza yatırım yapıyorsunuz ve blogunuzdan para kazanıyorsunuz. Süper! Fakat belli bir noktada tıkandınız mı? Daha fazla ilerlemiyor mu? O zaman zamanı gelmiş. Daha fazla para kazanmak için blogunuza yatırım yapıp para harcamalısınız.... Read more »
e-kitap satış

E-Kitap Satışınızı Arttırmak İçin 10 Tavsiye (E-Book)

Amerikada e-kitap satışının akıllı telefon oyun uygulamalarını geçeceğini ve 8 milyar $ seviyesine geleceğini biliyor muydunuz? E-kitap ve bilgi ürünleri pazarı gitgide büyüyor ve aşağı düşüş sinyali hiç vermiyor. Eğer bir blogunuz... Read more »
infolinks

Infolinks nedir? Infolinks gelirinizi arttırmanız için 10 teknik

İnfolinks nedir? İnfolinks yazılarınızın arasına reklam metni koymanıza ve tıklama başına para kazanmanıza olanak verir. İnfolinks küçük büyük tüm sitelerin para kazanabileceği bir araçtır. İnfolinks en çok kazandırabilecek anahtar kelimeleri belirler ve... Read more »
reklam yerleşimi

Reklam Yerleşimini Yönetmek İçin 6 Eklenti

Bu makalede reklam yerleşimini yönetmek için eklentileri okuyacaksınız. Reklam gösterimi sitenizden para kazanmanın en kolay ve hızlı yöntemidir. Blogların muazzam bir kısmı sadece bu amaç için açılmıştır. İyi bir içerik yayınlamak, trafik... Read more »
reklam körlüğü

Banner reklam körlüğünü yenmenin 13 kolay yolu [Bilimsel dayanaklı]

Bu makalede banner reklam körlüğünü yenmenin yollarını okuyacaksınız. İnternet kullanıcılarının 73%’ü banner reklamlarını rahatsız edici bulduğunu biliyor muydunuz? Bir araştırmaya göre toplam reklam tıklamalarının 85%’ini internet kullanıcılarının sadece 8%’i yapıyor. Yani internet... Read more »
adsense gelir

Adsense Gelirinizi Arttırmanızın 20 Etkili Yolu

Blogunuza adsense geliriniz için reklam aldınız, süper! Hani o “blog yaz reklam alırsın para kazanırsın”, anını yaşıyorsunuz. İlk adsense geliri ödemenizi de aldınız. Ama bişey farkettiniz. Bu para çok az. Benim hayal... Read more »

Affiliate Marketing Nedir? 10+ Türk Affiliate Sitesi

İnternet üzerinden gerçekleşen ticaretin neredeyse 1/3’ünün affiliate marketing ile yapıldığını biliyor muydunuz? Affiliate marketing nedir? Gelir ortaklığı (affiliate marketing) kendi bloğunuzda veya sayfanızda bir ürüne link vererek satılmasını sağlamak ve bundan komisyon... Read more »
blog yazarak para kazanma

Blog yazarak para kazanmanın 25 yolu

Bu makalede blog yazarak para kazanmanın yollarını okuyacaksınız. Bir süredir blog yazmaya çalışıyorsunuz ve işler rayına oturdu artık trafik alıyorsunuz. Oleyy!! Hatta artık daha fazla yazı yazmak istiyorsunuz, gecenizi hatta gündüzünüzü daha... Read more »