Reklam fiyatları

Markamuduru.com, markasını büyütmek isteyen kurumsal pazarlamacı, startup ve kobilere özel destekleyici bilgiler sunmaktadır. Markamuduru.com’daki bilgiler bolca araştırma, deneyim, gözlem içerir. Okuyucuya ihtiyacı olan bilgiyi sunmayı amaçlamaktadır.

Okuyucu Kitlesi Ve Takipçiler

Ekim 2014’te kurulan Markamuduru.com okuyucu kitlesini markasını veya firmasını büyütmek isteyen pazarlamacılar, iş hayatına yeni başlamış veya kıdem almış profesyoneller ve işletme öğrencileri oluşturur. Ekonomik durum değişken olabilecekken ve yaş 20-45 arasıdır.

Neden Markamuduru.com?

Markamuduru.com, ilk açıldığından beri rotasından sapmamış, iş dünyası, marka yönetimi, pazarlama gibi dallarda içerik üretmiştir. Koruduğu bu özgünlük her gün artan trafiğini oluşturmasına yardımcı oldu.

Reklam Çözümleri

Tanıtım tiplerimiz şunlardır;

Ürün inceleme Ürününüzün, markanızın, firmanızın veya verdiğiniz hizmetin incelemesini içeren yazıları sitede paylaşıyoruz. Ürün inceleme sayfaları sınırsız sürelidir. Siz isterseniz sileriz. Yayında olduğumuz süre içinde sitede kalacaktır. Yayınlanan yazıdan max 2 link çıkışı yapılır. Link çıkışı yapılan siteleri reklam alan inceler, yasal olarak sakıncalı içerikli olduğuna kanaat getirdiğinde linkin url’sini değiştirmeyi reklam verenden isteme hakkına sahiptir. 1 yada 2 adet görsel olmalıdır. Görsel içeriklerin yasal uygunluğu reklam veren tarafından denetlenmelidir. Tüm yasal sorumluluk reklam veren tarafınındır. Reklam alan yazı ve görsellerin yasal sorunlarından sorumlu değildir. Reklam alımı yapan kişi veya firma yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Backlink  Çok okunan yazılarımın içinde bir yere sizi tavsiye edebilir, linkinizi koyabiliriz

Banner reklam Sitenin temasına göre çeşitli yerlerde reklamınız yer alabilir. Her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği markamuduru.com banner reklamları vermek konsantre ve niş bir kitleye ulaşmak demektir. Banner reklamları her sayfada gözükür.

Ücretlendirme:

  • Sorunuz

Farklı çözümler için aşağıdaki formdan bana ulaşabilirsiniz.