mobil reklam geliri

Mobil Reklam Gelirinizi Arttırmanın 10 Yolu

Bu makalede mobil reklam geliri arttırma yöntemlerini okuyacaksınız. Website veya blog sahibi olarak mobil optimizasyonunu önemsemek en önemli şeylerden biri haline geldi. Fark ederseniz arama motorlarından blogunuza gelen insanların geldiği yerler listesinde mobil... Read more »
mobil pazarlama

Satış Arttırmanız İçin 15 Mobil Pazarlama Tekniği [İstatistik Destekli]

Dünyada 5 milyar insanın mobil cihaz sahibi olduğunu biliyor musunuz? Mobil dünya sadece gelecek değil aynı zamanda iş modellerini de değiştirdi. Mobil pazarlama büyük bir sektör haline geldi. Mobil cihazlar tüm dünyada... Read more »

İNSANIN AKLINI BAŞINDAN ALAN MOBİL PAZARLAMA İSTATİSTİKLERİ

Mobil pazarlama geleceğimiz. Her pazarlama firması veya pazarlamacı kendini gelecekte başarılı kılmak için mobil pazarlamaya adapte olması gerektiğini bilir. Sokakta, evde elinde cep telefonu olmayan kalmadı. Tablet ve mobil cihazlar internet tarihinde heyecan... Read more »
mobil-pazarlama-yontemleri lokal sms

9 MOBİL PAZARLAMA YÖNTEMİ

Vodafone reklamında 20 milyon kayıtlı bireyden bahsediyorlar. 70 milyonun 20si cep telefonu taşıyor. Toplumun sadece vodafonelu kısmı 30%  diğer operatorleri de düşünürsek toplumun neredeyse 75% ine cep telefonu yoluyla ulaşabiliyoruz. Güzel bir... Read more »