İkiz Ruh / İkiz Alev Nedir? 8 İkiz Alev Aşaması ve Bilmeniz Gereken 100 Hassas Gerçek /Sahte İkiz Alev, Ayrılık Acısı [Kapsamlı Versiyon]47 min read

Biriyle karşılaştınız ve birbirinize mıknatıs bir çekim hissettiniz, sanki ikiziniz gibi, ikiz ruhunuz gibi.

O size çok tanıdık geldi.

Sanki daha önceden de tanıyorum diyebileceğiniz kadar.

Ne kadar uzaklaşmaya çalışsanız da tekrar kendinizi onun yanında buldunuz…

Onun yanında kendini çok rahat hissettiniz,

Onun yanında sahte olmak zorunda olmana gerek yok.

Onunla evlensem kendimi çok rahat hissederim diye düşündünüz.

Birçoğu konuda çok benzeşiyorsunuz.

Elleriniz terliyor ve âşık olduğunuzu anlıyorsunuz.

Kendinize daha çok özen gösteriyorsunuz.

Sanki yıllardır kendinizde unuttuğunuz yönlerinizi bile hatırlatıyor size.

Hatta yüzleşmeden korktuğunuz yanınızı bile.
Hatta korkuyorsunuz bir araya gelmeye. İçinizde tuttuğunuz baskıladığınız şeylerin ortaya çıkacağından korkuyorsunuz.

Tüm hayatınızca beklediğiniz kişiyi buldunuz gibi hissediyorsunuz değil mi? Büyük bir değişimin yaklaştığını düşünüyorsunuz. Aşkınızı, en iyi arkadaşınızı, öğretmeninizi, besleyeninizi aynı anda bulduğunuzu hissediyorsunuz.

Hayatınızdaki büyük depreme hazır olun. Acılı bir sürece başladınız.

Evet, ikiz ruhunuzla karşılaştınız. Sizin diğer yarınızla, sizin en güçlü aynanızla, sizi size yansıtan diğer cins ile.

Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen siz de terkedildiniz, arayıştasınız,

Ruhsal uyanışa ve ruhsal yükselmeye girdiniz.

Buna sevinin, çünkü kendinizde keşfetmediğiniz bir empatlık olabilir. Okumaya devam edin.

“İkiz ruhlar ani çekim, içgüdüsel ve geri çeviremediğiniz yoğun bir bağdır. Bir araya geldiklerinde yoğun bir tanıdıklık ve evinde hissi yaşarsınız”

Bu yazıda ikiz ruh sürecinde neler yaşayabileceğinizi ve gerçek ikiz ruhunuzla birleşmeye hazırlayan ve kendinizi korumanız gereken sahte ikiz ruh ilişkisinin özelliklerini bulacaksınız. Özellikle erkenden fark ederek kendinizi korumanızı gerektiren sahte ikiz ruh özelliklerine dikkat edin. Biliyorum çok zor bir süreç. O yüzden dikkatlice ilerlemeniz adına aşağıdaki bilgiler umarım işinize yarar. Dikkatlice okuyun.

İkiz ruh ile ilgili gerçekler

Aşama 1: Hazırlanma

1-Uzun bir hazırlık dönemi olur ve farkında olmazsınız. Bazen aynı ortamda aylar ve yıllar geçirebilirsiniz ve hiçbir çekim hissetmezsiniz. Ya da dışarıda sık sık karşılaşıp birbirinizin farkında bile olmayabilirsiniz. Hem gerçek ikiz ruh sürecinde hem de birazdan okuyacağınız sahte ikiz ruhlarda da olduğu gibi bir taraf ruhsal olarak daha aydınlanmış, duygularının ve isteklerinin daha farkında ve dayanıklı olur. Diğer ikiz ruhuna yol gösterici olur.

2-Bazen iki ruh da birbirinin hemen farkına varmayabilir. İkiz ruhlardan biri diğerinden önce fark edebilir. Bu sezgilerin ve duyguların gücüne göre değişebilir.

3-İlişkide bir eril enerji bir dişil enerji olur. Eril enerji duygularına tam aydınlanmamış, egosu daha yüksek, daha toy enerji

demektir. İlla ki erkek olmak zorunda değil.

Daha az aydınlanmış bir kız da eril enerjiyi temsil edebilir. Dişil enerji sezgileri konusunda daha uyanmış, kendinin daha farkında ve ruhsal uyanışa geçmiş taraf olur. Bir taraf daha yüksek bilince sahiptir ve yüksek bilinçli kişi diğer yarısını kendine çeker.

Muhtemelen bu araştırmaya girmiş olan siz daha aydınlanmış tarafsınız. Erkek bile olsanız dişil enerjiniz daha baskın diyebilirsiniz. Ben erkek olmama rağmen benim ikiz ruh karşılaşmamda dişil enerjide kalmıştım.

4-En az bir ikiz ruh hazır olduğunda karşılaşırsınız. Bir taraf ruhsal uyanışa geçtiğinde onun iyice olgunlaşması beklenir ve bu yeri yerinden sallayacak ikiz ruh süreci yükünü kaldırabileceği zaman evren ikiz ruhları birbirleriyle karşılaştırır.

Bazen çok küçük yaşta iki taraf da hazır olmadığında ayrılık sürecinde iki taraf da dağılır ve büyük psikolojik yıkımlara sebep olur. Ben 17 yaşında dağılıp 2 sene toparlayamadığımı ve kendimi derslere vererek toparladığımı hatırlıyorum. Yani her iki durumda da ruhsal uyanışa geçmeniz amaçlanır.

5-İkiz ruh sürecindeyseniz yaşlı ruhlarsınız. İkiz ruh karşılaşmaları çok zorlu ve yoğun olduğundan dünyaya defalarca geldikten sonra olgunlaşmış, tekamülün sonuna gelmiş ruhlar bu süreci yaşamayı seçerler. Sevgisizlik ve terkedilme gibi en zor dersleri vermek için bu hayatta ikiz ruhunuzla karşılaşmayı ve tekamülünüzü hızlandırmayı seçtiniz. Bu zorlu süreci az sayıda ruh yaşar.

Dünyada 144.000 tane olduğu söylenir. Yani bu yazıya geldiğinize göre siz de o yaşlı ve olgun ruhlardansınız. Bu zorlu sürecin altından egonuz kalkamayacağınızı söylese de kalkabilecek güçtesiniz, emin olun. Ruh başaramayacağı dersi seçmez.

Allah hiçbir nefse gücünün yeteceğinden öte yük yüklemez. (Bakara 286)

6-Önceki ilişkileriniz sizi ikiz ruh ilişkinize hazırlar. Önceki karmik ilişkileriniz/ eşleriniz size bazı katkılar, inançlar, fikirler katarak ikiz ruh karşılaşmanıza hazırlar. Terkedilme korkusu, manipülasyon, çaresizlik, yalnızlık, kalp kırıklığı, depresyon, bağımlılık gibi duyguları yaşadığımız bu karmik eşler bizim çok savunmacı olmamıza sebep olur. Kalbimizi kapatırız ve tekrar aşk yaşayamayacağımızı düşünürüz.

Birçok ikiz ruh kalplerini kapatmışlardır. İkiz ruh karşılaşması bu noktada devreye girer ve aşkı tekrar şok edici şekilde en derinden canlandırır. Bu yoğun ve zorlu geçecek ikiz ruh testini geçip gerçek aşka kendimizi açacağız.

Bazıları inatla açmayabilir de tabii ki. Siz onlardan olmayın.

Rhianna, Cry isimli şarkısında (şarkı videosu) “aklım gitti” dediği beklenmedik bir durumda büyük bir etkiyle gelen bu tür bir bağlantının gücünü anlatıyor.  Şarkı sözlerini okuyun. Kısa bir özet yapıyorum,

Kalbi kırılabilecek bir tip değilim

Üzülüp ağlayacak bir tip değilim

Çünkü kalbimi asla açık bırakmam

…..

Aklım gitti, etrafta dönüyorum

Ve derinlerde, gözyaşlarımla boğuluyorum

Kontrolü kaybediyorum, neler oluyor?

Aşktan soyutlandığımı hissediyorum

Bu seferki farklıydı

Sanki sadece bir kurbanmışım gibi hissettim

Ve sen hayatımdan çıkıp gittiğinde

Sanki beni bıçakla kesmişler gibi hissettirdi

Ama ne olursa olsun, beni asla ağlarken görmeyeceksin

….

Kalbimi nasıl çaldığını çözemedim

….

Bu kadar kişiselleşmesini asla istemedim

Ve seni sevmekten uzak durmak için denediğim her şeyden sonra

Kalbim kırık, bunu bilmene izin veremem

Ve sana göstermeyeceğim

Beni ağlarken görmeyeceksin

….

Tüm hayatım boyunca

 

Aşama 2: Karşılaşma ve aşk balonu (bubble love)

7-Birbirinizi fark ettikten sonra daha önceden tanıyor gibi hissedersiniz. İkiz ruhların daha önceki yaşamlarda da karşılaştıkları, birbirlerine ruhun tekamül yolculuğunda derslerini almalarında yardımcı oldukları, evli olabilecekleri söylenir. İlk tanıdığınızda küçükken filtresiz sevdiğiniz, çok şey paylaştığınız dostunuz hissi verir. Yani zaten önceden tanıdığınız biri gibi düşünün.

 

Büyük usta ne demiş;

“Sevenler en sonunda bir yerlerde buluşmazlar. Onlar en başından beri birbirlerinin içindedir. Bütün mesafeler yürekte başlar.”

Mevlana

 

8-Karşılaştığınızda inanılmaz magnetik çekim hissedersiniz. Bu çekim normal ilişkilerdeki çekimden farklıdır. Elektriksel çekim gibi, mıknatıs yutmuş gibi, ani ve süreklidir. Sürekli ona doğru çekilirsiniz, onu düşünürsünüz. Kendinizi ondan alamazsınız. Ne zaman görseniz ona doğru karşı konulmaz şekilde çekilirsiniz.

 

9-İdeal eşiniz diye düşünürsünüz. Bu manyetik çekim ile onun ideal eşiniz olduğunu ve evlenseniz artık dışarıdaki bazen yaptığınız gibi sahte bir maske takmak zorunda kalmayacağınızı ve tamamen saf kendiniz olabileceğinizi düşünürsünüz. Ona karşı kötü bir şey düşünmezsiniz, aksine en temelden saf bir bağlantı olduğunu hissedersiniz. Çünkü kök çakradan bağlandınız. Bağınız kuvvetli ve bunu derinden hissedersiniz.

 

10-Gerçek olmayacak kadar güzel bir aşk yakaladığınızı anlarsınız. Defalarca kalp kırıklığı çektikten sonra sonunda aradığınız mükemmel eşinizi bulduğunuzu düşünürsünüz. Her şeyi çok fazla analiz etmeye başlarsınız. Hatta ona olan duygularınızdan şüphe etmeye başlarsınız. Bu kadar gerçek olamaz. Kesin arkasından kötü bir şey gelecek diye de düşünebilirsiniz.

11-Aşk balonuna girersiniz (Bubble love). Birbirlerine bağlandıktan sonra yüksek çekimli bir aşk balonunun içine girersiniz. Bu süreçte birbirleriyle çok iyi geçinirsiniz. Bazılarınız neşeli ve aşk dolu bir ilişkiye başlarsınız. Hayatınızdaki en derin bağlantıyı kurduğunuzuanlamaya başlarsınız. Dünyadaki cenneti bulduğunuzu düşünürsünüz. Aşk balonunda ego bazlı düşünceler azalır.

12-Sürekli onu düşünmeniz takıntı değil. Aklınıza sürekli girer. Sanki hep ordaymış gibidir. Birbirinizi hissedersiniz. Bazı kişilerin 7/24 ikiz ruhunu düşündüğü söyleniyor. Bunun ben de bir obsesyon olduğunu düşündüm ama bu bir takıntı değil. İkiz ruhunuzu sürekli düşünmenizin sebebi kurduğunuz derin bağlantıdır.

 

13-Duygusal ve dürtüsel davranmaya başlarsınız. Ne kadar akıllı bile olsanız ikiz ruhunuzla karşılaştıktan sonra çevrenizle daha çok güdüleriniz ve duygularınızla konuşmaya başlarsınız. Bunun sebebi daha önce kaybolan ruhunuzun bir parçası tekrar ortaya çıkması ve onu iyileştirerek tekrar bir bütün olabilme şansı yakaladınız.

14-Aşk balonu kısa da sürebilir uzun da. Yüksek çekimli aşk balonu içindeki ikiz ruhlar, bunun hiç bitmeyeceğini sanırlar. Fakat aşk balonu birkaç günden birkaç yıla kadar sürebilir. Eğer ikiz ruhların uyanışı başlamışsa bu süre çok kısa olabilir.

15-Aranızda çok güçlü bir telepatik bağ gelişiverir. İkiz ruhlar aynı enerji frekansındalardır. Bu yüzden birbirlerine enerji göndermeniz ve almanızçok kolaydır. Aranızdaki telepati oldukça güçlüdür. Bu bağ telepati ve empati karışımıdır.

 

 • Birbirinizin hissini, duygularını, düşüncelerini ve isteklerini kolayca anlarsınız.
 • Biriniz daha soruyu sormadan diğeri onun sorusuna cevap verebilir, isteğini anlayıp yardımcı olabilir.
 • Birbirinizin cümlelerini tamamlarsınız.
 • Bir ikiz ruhun kelimeye dökemediklerini diğer ikiz ruh kelimelere döker.

Aranızdaki aşk geliştikçe telepatiniz de artar. Aranızdaki bu telepatik bağ ikiz ruhların ruhsal beslenmesini ve konforunun ana kaynağı oluşturur.

16-Ruhsal uyanışta olan dişil taraf (erkek de olabilir) telepatiyi daha kolay anlar. Ruhsal olarak daha ilerlemiş ikiz ruhlardan biri diğerine düşüncelerini yollayabilir. Daha az ruhsal uyanıştaki eril enerji (kız da olabilir) bu telepatik bağı anlamayıp bunları tesadüfe bağlayabilir. Fiziken uzakta bile olsalar birbirlerini hissedebilirler. Bu durum bilimsel olarak kuantum dolanıklığı ile açıklanıyor.

17-İkiz ruhunuz sizin tam tersi özelliklerinizi taşıyabilir. İkiz ruhlar aynı ruhun farklı hayatlar sürmüş ve farklı tepkiler geliştirmiş halidir. Bu sizin gözünüze zamanla batabilir de. Bu can sıkıcı hale gelebilir. Size itici gelebilir ama bir şekilde onu tanımak istersiniz. Çünkü ters düştüğünüz yerler aslında sizin gizli tuttuğunuz, keşfetmediğiniz hayat kalitenizi arttıracak yeteneklerinizdir. Onları keşfetmeniz için bu süreci yaşıyoruz.

Mesela

 • Siz çok vericisinizdir, o verici olmayabilir.
 • Siz çok anlatırken o hiç bir şey anlatmayabilir,
 • Siz aktif ve dışarıda olmak isterken o evde oturmak isteyebilir.
 • Siz risk almaktan kaçarsanız o gözü kara biri olabilir.
 • Siz kendi cinselliğinizden çekinirken o cinsellik konusunda rahat olabilir.

Hatta benim fark ettiğim şuydu;

Önemli hayat dönemeçlerinde verdiğimiz kararlar birbirimizin tam tersiydi. Yani ben üniversite sınavına ikinci kez hazırlanırken o hazırlanmamayı seçmişti. İlk yılımda kazandığım yere ben gimedim ama aynı kampüse o gitmişti. Ben ilk aşkımı korkup yaşamama kararı alırken o yaşama kararı almıştı.

Bu dönemdeki tartışmalar büyümek ve farkındalık için gereklidir. Hayat tesirlerle ilerliyor. Bu farklılıkları yaşamazsak gerçekte ne olduğumuzu anlamadan, ruhen büyümeden bir illüzyonun içinde yaşarız. Tabii bu farkındalığa ulaşmak ilişkinin içinde türbülansın içindeyken bir hayli zor olur.

Aşama 3: Kundalini uyanışı

18-Büyük fiziksel çekim hissedersiniz. Cinsel arzular sayesinde belirgin bir cinsel ve fiziksel çekim hissedersiniz. Sürekli dokunma ve sarılma isteği hissedersiniz. Aranızdaki bağın güçlenmesi için bu enerji akışına izin vermelisiniz. Her fırsatta ona dokunmak ve kucaklamak istersiniz.

19-Cinsel tutkulu arzularınız uyanır (Kundalini uyanışı) Kundalini kök çakranın uyanması ve çok hızlı dönmesidir. Tutkularınız açığa çıkar. İkiz ruhunuza ciddi bir cinsel çekim hissedersiniz. İkiz ruhunuzla yaşadığınız cinselliğin tutkusunu dünyada başka hiçbir ilişkide bulamayacağınız söylenir.

İkiz ruhların yaşadığı sex deneyimini ruhsal boyutta astral sex olarak tanımlıyorlar. Tüm vücudunuz, zihniniz ve hatta ruhunuz buluşur ve inanılmaz bir cinsel deneyim yaşarsınız.

20-Kundalini ateşinin amacı cinsellik değil saklı duyguları ortaya çıkarmaktır. Kundalini ateşi gerçek aşktan sizi uzak tutan tüm olumsuz duyguların su yüzüne çıkmasını sağlar. Bu da onları dönüştürmek için mükemmel bir fırsattır. İngilizcede “”Feel it to heal it” derler. Yani “iyileştirmek için önce hisset”.

 

21-İkiz ruhlara “ikiz alev” de denir. Kundalini ateşinin iki tarafta da yanmasından dolayı iki ikiz ruh da içerideki yanan alevi hissederler.

Bu ateşi hiçbir su, diğer insanların fikirleri, telkinler ne kadar uğraşırsanız uğraşın söndüremez. İkiz ruhlara ikiz alev denmesinin sebebi de budur. Kök çakradan bağlanmış ikiz ruhların bu alevlerle birbirine yaklaşması da zordur kopması da zordur. Ne kadar kaçmak isterseniz kendinizi onun yanında bulursunuz. Feridun Düzağaç’ın Alev Alev şarkısı tam bu süreci anlatır. Yani aslında bu süreci yaşayan birçok insan var ve sadece farkında değiller.

22-Kundalini uyanışında bedende çeşitli semptomlar yaşarsınız. Duygusal dalgalanmalar yaşarsınız. Psikoloji veya spiritüel bilimlere merak duymamız gerekir. İçinizde değiştirici güçte olağan dışı bir hareketlilik hissedersiniz. Hangi çakranın aktif olduğuna göre sıcak ve soğuk hisler, kas titremeleri, sıcak basması, çarpıntı, titreme vs. hissedersiniz. Geçmiş yaşamınızı hatırlamaya çok eğilimli olursunuz. Yeni vizyonlar ve hayaller geliştirirsiniz. Vücudunuzda şunları hissedebilirsiniz;

 • İçiniz içinize sığmaz.
 • Derin tatminsizlik ve içsel gelişim arzusu ile dolarsınız.
 • Duygularınız kontrolden çıkıyormuş gibi gelir, çünkü endokrin sisteminizde hormonlar değişiyordur.
 • Elleriniz terler.
 • Kalp çakrasına geldiğinde kalp bölgesinde yanma hissi, göğüste titreme olabilir. Duygularınız yüzeye çok yakın olur. Bazen sebepsiz ağlama ve öfke yaşayabilirsiniz.
 • Boğaz çakrasına geldiğinde boğazda ağrı ve boyunda yoğunluk olabilir, bastırdığınız duyguları konuşmak istersiniz.
 • Üçüncü göz çakrasına geldiğinde baş ağrısı yapabilir.
 • Kundalini tepe çakraya kadar gelip onu açarsa bilincimizde büyük bir yükselme yaşarız. İlahi ışığı içinde hissetmektir. Neşe sevgi gibi olumlu duyguları kendiliğinden yaşarsınız.
 • Kundalini yükselmesi aynı zamanda yaratıcılığınızı arttırır ve sanatsal eğiliminiz de artabilir. Ne kadar geçmiş yalanlara ve eski inanç kalıplarına odaklanırsak ve temizlersek o kadar kendimize yaklaşırız.

 

23-Kişilik krizi yaşarsınız. Artık kendinizi anlamamaya başlarsınız. Hayat yolunuz ne? İçimdeki gerçeklik nedir? Bu hal, çözülmenizin özüdür. Dışarıdaki materyal dünya ile herkes gibi baş edemeyeceğinize dair derin bir korku yaşarsınız. Egonuz bu noktada bilince karşı etkisini yitirmeye başlar. Enerji yükselmeye başladıkça ego kontrolünü yitirmeye başlar. Bu da anksiyete yaratır. Duygularınızdan kaçmak isteyebilirsiniz.

24-Birçoğu şeye ilginizi kaybedersiniz. Kopmuş hissedersiniz. Hiçbir şey yapmak istemezsiniz. Kendinizle kavga etmeyin. Bu sürecin bir parçasıdır. Bilinciniz cevaplar için içe dönmenizi ister. Frekansınız değiştikçe ilgi alanlarınız ve ilişkileriniz de değişir. Olduğunuz kişiyi çekersiniz. Eski arkadaşlıklar ve ilişkiler ruhsal olarak daha hizalı ilişkilere yerini bırakır. Ruhsal ailemizden karmik bağlarımızı bırakırız. Bazen büyümek ve gelişmek için serbest bırakmamız gerekir.

25-Travmalarınız ortaya çıkıverir. Kök çakra hareketlenince yukarı doğru tüm çakraları açmak için zorlar. Eğer geçmişte travmalarınız varsa bunlar gün yüzüne çıkıveririr. İkiz ruhuyla kavuşma arzusunun gerçek amacı, gerçek aşkı engelleyen psikolojik engelleri ve ruhunun karmalarını temizlemektir. Süreç zordur, travmalarla yüzleşmek zorunda bırakır. Hatta bu süreçte duygularını açmakta zorlanan ikiz ruhlar çok olur. Bu aşamaya 10 yıldan fazla takılı kalmış kişiler vardır.

Aşama 4: Ayrılma (seperation)

26-Kendi duygularınızın açığa çıkmasından korkarsınız. Hadi itiraf edin şüphelerin çok yükseldiği zamanları hatırlayın. İşte o süre içinizdeki duygular ve ego savaşıyor. Egonuz çok güçlüyse duygularınızın ortaya çıkmasına izin vermez. Özellikle daha az ruhsal aydınlanma yaşayan toy eril enerji sürekli baskıladığı duygularının birden ortaya çıkacağından ve onlarla nasıl baş edeceğini bilmediğinden korkar. Sanki içi yılan dolu bir kabı açacak gibi hisseder. Kalbindeki aşkla beraber tüm duyguların ortaya çıkacağından korkar. Bu duyguların içinde aşk olduğu kadar yıllardır tuttuğu;

 • Korku
 • Öfke
 • bağlanma korkusu
 • reddedilme korkusu
 • hayal kırıklığı
 • kalp kırıklığı vb tüm duygular vardır.

Gerçek olduğuna inandığı duygularına karşı şüphe ile bakmaya başlarsınız. Duygularınızla yüzleşmekten her ne pahasına olursa olsun kaçarsınız. Duyguların onu ele geçireceğinden ve bir daha toparlanamayacağından korkarsınız. Bunu bir tehdit olarak görürsünüz. Çünkü duygularınızla nasıl baş edeceği öğretilmemiştir.

27-Birbirinizin varlığını tehdit olarak görmeye başlarsınız. Duygularına daha yakın olan ve onları okuyabilen dişil enerji (dişil enerji duygularını okuma becerisine göre erkek de olabilir) farklı bir çekimin olduğunu daha çabuk anlar. Üzerinde çok yoğun baskı hisseder ve binlerce şüpheyle dolar.

Haliyle bu ruhun açılmasını isteyen siz olduğunuz için sizi ve aşkınızı da tehdit olarak görür. Duygularını açma cesareti gösteremez. Bu duygulardan kaçma durumunu zihinleştirmeye ve sebepler bulmaya çalışır.

 • Zaten tipim değil,
 • Hareketleri çok şüpheci,
 • Zaten beni sevmez ki,
 • Bu kadar kısa sürede beni sevmesi normal değil,
 • İlişkiye başlasak bile beni çabuk bırakır.

Kendimize hissettiklerimizin yalan olduğuna inandırmaya çalışıyorsunuz. Aslında kendi duygularımızla yüzleşmeyi istemiyorsunuz. Terkedilme korkusu, değersizlik korkusu, yeterince iyi olmama, canının acımasından korkma… vb duygularıyla yüzleşmek gerekir.

28-Aşk balonunu patlatan korkular çok temeldir. Birçoğu insanın yaşadığı korkuları siz de yaşarsınız. İkiz ruhlardan kaçan ikiz ruhun en temel belirgin korkuları şunlar olur;

 • Reddedilme korkusu (o yüzden önce o reddeder)
 • Yeterince iyi olmama korkusu (nasıl olsa sonradan reddedileceğine inanır, o yüzden en başta reddeder.)
 • Terkedilme korkusu (siz onu terk etmeden önce o sizi terk eder)
 • Değersizlik korkusu (bu kadar iyi bir aşkı hak etmediğini düşünür ve sizi reddeder)
 • Çok gülünce ağlarsın korkusu (iyi şeylerin arkasından kesin kötü bir şey gelir korkusudur)

 

29-İkiz ruhlardan biri ilişkinin yüksek çekim gücü altında ezilir. Aşk balonuyla birlikte hayatınız boyunca beklediğiniz bu kadar yakın ve bu kadar güçlü bir çekimin gerçek olup olmadığını zihinleriniz sürekli düşünür. Bu kadar güçlü çekimin gerçek olamayacağını düşünürler. Bu yüksek çekim egosuna çok yoğun baskı yapar. İkiz ruhlardan ruhsal açıdan güçsüz ama egosu güçlü olan egosuna yenilir ve ilişkiden kaçar. Ego ruhsal açıdan gelişmeye müsait olmadığında direnir, savaşır ve kaçmaya çalışır. İlişkiden kaçma sebeplerinin başında bu gelir.

30-Hiçbir açıklama yapmadan aniden ortadan kaybolabilir. (Ghosting) İlişkiden kaçan taraf için aslında siz; başına gelen en iyi şeysinizdir. Sevemeyip sevemeyip birden bu kadar derin sevince kendilerini çok şanslı hissetmişlerdir. Siz de her şeyin iyi gittiğini düşünürsünüz. Sonra birdensanki siz hiç yakınlaşmamışsınız gibi, sanki siz yokmuşsunuz gibi açıklamasız başka sevgiliye gitmiş olabilir.

 

Bu ani gidiş sizde ağır bir hiçe sayılmışlık, yokmuşsunuz gibi davranılmışlık hissi yaşatır. Bu tamamen kahredici, can acıtıcı ve sert bir şok yaşatır insana. Sizde bir öfke oluşur. Bu öfke bir arada olmadığınızdan değil neler olduğunu hiç konuşmamış olmanızdandır.

Gideceğini size söyleyemez. Sadece kendini can havliyle bu çekimin dışına atmak istemiştir. Birine veya size söylerse onu çok çabuk vazgeçireceğinizi bilir. Çünkü kendi de istemiyordur. Size direnemeyeceğini bilir. Sizi sevmediğinden değil çekimin gücünden kaçmıştır. Kendisine niye aniden gittiğini sorarsanız tam cevap da veremez.

Kaçan ikiz ruhlardan birinin ifadelerini okumuştum. Şunları diyor;

“Bana çok iyi davranıyordu. Ama ben hazır değildim. Ondan 4-5 kez kaçtım. Bana hissettirdiklerinin çok yoğun olmasından kaçıyordum. Beni çok etkiliyordu. Bu etkiden korkuyordum. Onu hak etmiyordum. Ona yeterli değildim. Ama onu kemiklerime kadar özlüyordum. Ona geri dönüyordum. Karşı koyamıyordum. Kimsenin hissetmediği bağlantıyı hissettiğimi biliyordum. Çünkü kimse anlamıyordu. Kaçıyorum çünkü tek yapabildiğim bu. Şimdi kaçıyorum belki o beni arar bulur veya ben onu takip ederim. “

Başka bir kişi şunu demiş;

“İlişkiden kaçtım çünkü “gerçek olamayacak kadar güzeldi” (too good to be true) Ben bunu hak etmediğimi hissettim. Bu kadar güçlü duygularla ya ona ya da kendime zarar verirsem diye korktum. Mutlu hissediyordum ama bir şey eksikti. Rüyalarımda görüyordum. Sinir bozucuydu çünkü onu aklımdan çıkaramıyordum.”

Başka biri şunu demiş;

“Evet biz ilişkiden kaçanlar bu bağlantının çeşitli yollardan farkındayız. Bıraktıklarımızı seviyoruz ve özlüyoruz, hem de çok fazla. Kendimizi kötü hissediyoruz. Lütfen ilişkiden korkup kaçan bizden vazgeçmeyin.”

31-Ayrılma ile aşk balonu patlar. Ego yükselmiş, iç şüpheler artmış, duygularla yüzleşme korkusu artmıştır. Biri bu büyük enerjik bağı ayrılarak patlatır. Aşk balonu patlaması girdiğiniz büyük enerji balonunun birden kopması demek. Birazdan anlatacağım büyük ve acılı bir ruhsal şoka girersiniz. Aslında bu iyileşme sürecinin başlaması içindir. İç şeytanlarınız (inner demons) hiç susmaz.

32-Aşk balonu patlaması bazen dış etkenlerden de olur. Sadece insanlar kendi egolarından dolayı aşk balonlarını patlatmazlar. Dışarıdan bağımlıolduğu birinin sözüyle hareket etmesi de balonu patlatmaya sebep olabilir. Mesela arkadaş gibi olmuş bağımlı bir anne kız ilişkisi düşünün. Örneğin; anne dominant teyze ve kızına bağımlı, kızını kıskanıyor ve yanında tutmak istiyor. Bir bakıma mutluluğunu kıskanıyor. Kızını sürekli kontrol altında tutuyor. Kızı bu aşkı anlattığında annesi ona

 

“bırak kızım onun niyeti yok, olsaydı gelirdi şimdiye kadar”

derse ve kız annesinin sözünden çıkmıyorsa ilişkiden kaçabilir. Bu aslında ileride yaşayacağı ikiz ruhunu kaçırma korkusu ve ruhsal şok, anne ile ilişkisini sorgulamasına ve çatışmaların başlamasına sebep olacaktır. Belki de anne bağımlılığından kurtulup kendi özgürlüğüne adım atması için gerekli bir kayıp olacak bu yaşadığı ikiz ruh kaybı.

33-İkiz ruhlardan birinin ilişkiden kaçması en çok konuşulan acı dolu sürecidir. Bu yoğun ikiz ruh sürecinin en çok can acıtan ve günlerce insanı oyalayan, ruhu uyuşturan, duygusal komaya ve ruhsal şoka sokan sürecidir. İkiz ruhlar daha önce bir ruhtular. Bir araya gelince derin bir bağlantı kurdunuz.

İkiz ruh kaçış süreci bir defans mekanizmasıdır. Sizi sevmediğine işaret değildir. Size o kadar çekilmiştir ki gerçek olduğuna inanmamıştır. Duygusal fırtına bittiğinde kendini iyileştirip geri gelmeye odaklı yaşamaya başlar. Çünkü ikiniz de biliyorsunuz ki birbirinizden kaçamazsınız.

 

Aşama 5: Ayrılma sonrası ruhsal şok (soul shock)

 

34-Aşk balonu patladığında ruhsal şok yaşarsınız. Hayatınızda hiç böyle bir şey yaşamamış olabilirsiniz. İkiz ruh sürecinin en zor ve acılı süreci ruhsalşoktur bana göre. İlişkiden biri gitmiş ve aşk balonu patlamıştır.

 • Büyük bir enerji kopması yaşarsınız.
 • Ruhunuzun ikiye bölündüğünü hissedersiniz.
 • Sanki sizden bir parça kopmuş gibidir.
 • Artık aşk balonunu 1 dakika bile devam ettiremeyeceğinizi düşünürsünüz.
 • Kalp çakralarınızdan birbirine bağlıdır. Kalp çakranızda büyük bir çekim yaşarsınız.
 • Bir yandan da acılı bir direnç yaşarsınız.
 • Bir araya da gelemezsiniz.
 • Ruhsal şok tüm enerjinize hakim olur başka bir şey düşünemezsiniz.
 • Birçok şey havada kalmış gibidir.
 • Her geçen gün çok yoğundur.
 • Kaçan duyguların yoğunluğundan korkup kaçmıştır ama kalan extrem acılar içinde çökmüş kalmıştır.
 • Aylarca kafanızın içinde ikiz ruhunuzla konuşursunuz.
 • Artık hayatınıza başka birini alamayacağınız düşünürsünüz.
 • Ona ihanet ediyorum gibi düşünürsünüz.
 • Kendinizden koparsınız, benliğiniz kaybolmuş gibi yanarsınız.
 • Kendinizden vazgeçersiniz.
 • Eksik ve yarım hissedersiniz, tam ve bütün hissetmezsiniz.

Bu yazıyı okuduğunuza göre (bu cümleyi birkaç defa göreceksiniz) daha aydınlanmış tarafsınız. Sizin en büyük dersiniz sabır.

İlişkiden kaçan (runner) da aynı ruhsal şoku yaşar. Kalan kişi spiritüel açıdan daha uyanmış olduğundan bu ruhsal şoku atlatabilir. Araştırır, ne olduğunu anlar ve kendini geliştirebilir. Fakat ilişkiden kaçan herhangi bir spiritüel bilgiye sahip olmadığı için yaşadığı sürece, neler olduğuna anlam veremez, zihninde proses edemez, ne yaşadığını anlayamaz, nasıl durduracağını kestiremez ve bütün bu duygularla yalnız kalır.

35-Kendinizi yasak ilişki üçgeninde bulursunuz. Kendi parçanızın başkasına gittiğini ve onun tenine başkasının dokunduğunu düşününce kahrolursunuz. Bu düşünceler ruhsal şoku derinleştirir. Çok düşünmeyin. Şöyle düşünmelisiniz; ikiz ruhunuz yeterince olgun olmadığından kendi düşük frekansına uygun bir partnere gitti. Çünkü size uygun ve yeterli olmadığını düşünüyordur. Ve bunu size söyleyemez. Ama siz bilin.

 

36-Karmik partnerler bağlantının gücünü daha iyi gösteriyor. İkiz ruhunuz karmik ilişkiye gittiğinde ruhsal şoku iyice hissetmeye başlar. Asla tam anlamıyla kendini ilişkiye veremez ve uzak durur. Diğer ilişkideki karmik partner sizin ikiz ruhunuz, bu durgunluğa anlam veremezler. İkiz ruhunuz da karmik ilişki sayesinde bu bağlantının gücünü daha iyi anlar.

37-Karmik partnerler de kendi ikiz ruhlarından kaçıyor olabilirler. Benim ilginç bir şey gözüme çarpmıştı. Karmik partnerler de aslında kendi sahte ikiz ruhlarından kaçıyorlardır. Bu herkes için geçerli olmayabilir. Ama biraz kurcalarsanız onların da kaçtıkları bir ilişkisi olduğunu öğrenirseniz şaşırmayın. Kendi ilişkilerinden kaçan iki kişi birbirlerini bulurlar. Ardından karmik kişiler bu ilişkiyi çeşitli sebeplerle bitirirler. Çok uzun süre kalmaya ruhları müsaade etmez.

38-Sürekli sizi düşünürler. Ayrılma ve ruhsal şok sonrası bu bağlantının ne kadar güçlü olduğunu farkedip bunun şokunu yaşarlar ama sizle konuşmaya artık cesaretleri yoktur. Sizi sürekli aklında tutarlar, ama sizi 10 duvar arkasından severler. Bırakın gitsin. Sonuçlarıyla o yüzleşecek, çünkü geldiğinde siz çoktan içinize yönelmiş olacaksınız. Sizin olumsuz tepkinizi gördüğünde kafayı yiyecektir.

Ne diğer karmik partnere dönebilir ne de size gelebilecektir. Bir kapanda tuzak kalmış gibi hissedip neyin içine düştüğünü bile anlamayacaktır.

39-İlişkiden ilk kaçan sizin yaşadığınız ruhsal şoku yaşıyor, üzülmeyin. “Acaba o da benim çektiğim acıyı çekiyor mu?” diye soracaksınız. Muhtemelen bunu öğrenme yolu olmadığından tarot falcısına bile gideceksiniz. Youtube’tan güncel ikiz ruh tarotlarını da izleyebilirsiniz. Ben çok izledim ve bilmediğim kritik gerçekleri onlardan öğrendim. Sonradan ruh ikizimle konuşup bunları zorla itiraf ettirdim. Tarot okuyucuların gücünü o zaman anlamıştım. Emin olun kaçan ikiz ruh diğer ilişkiye gittiğinde sizinle aynı ruhsal şoku hatta daha fazlasını yaşıyor.

Aşama 6: Kaçma / kovalama (runner/chaser)

40-İkiz ruhunu kaybetme korkusu kendini gösterir. İkiz ruhunuz sizin diğer yarınız. İkiz ruhunuzdan ayrılmak sizin bir parçanızın kopması gibi hissettirir. Çok acılı bir süreçtir. Artık ruhsal şokun yanında en büyük korkunuz ikiz ruhunuzu kaybetme korkusudur. O ilişkiden kaçan ikiz ruhunuzu bırakmamak için kovalamaya veya her geldiğinde kabul etmeye başlarsınız. Ve yine duygular açılmayacağı için yine aşk balonundan korkup kaçarlar.

Bu kaçış kendinizi iyileştirmedikçe defalarca tekrar edebilir. Her defasında aynı acıyı duyarsınız. Sakın kendinizi iyileştirmeden tekrar hayatınıza kabul etmeyin.

 

41-Kaçan eril dişili üzdüğünü ve onu affetmeyeceğinden çok korkar. Çünkü bu bağlantı kolay kopacak bir bağlantı değildir. İki taraf da birbirini kaybedeceğinden çok korkar. Ve sürekli birbirlerini stalklar. Evet şu an muhtemelen sizi stalkluyor. Sadece sosyal medyadan değil google’dan bile sizi araştırıyor.

Birbirlerine koşmak istersiniz aslında. Kendinize çok yakın hissedersiniz. Ama kavuşamazsınız. Bu kadar yakın durup dünyanın öbür ucunda gibi uzak hissettirmesinden acı duyarsınız.  Birbirinizin içinde kaybolmak istersiniz. Bu durumu çok iyi anlatan bir şarkı var, Ocean (okyanus)

42-Eğer bu yazıyı okuyansanız muhtemelen terkedilensiniz. Genelde ikiz ruhlardan bırakıp giden de şok yaşar kalan da. Fakat genelde terkeden (runner) daha az uyanmış eril enerjidir. Terk edilen dişil enerji kendini ruhsal açıdan daha iyi tanımış olduğundan daha hızlı arayışa girer ve kendi iyileşmesine daha çabuk adapte olur.

Terkedilenseniz sizi terkedenden ruhsal açıdan daha uyanmış olansınızdır. İkiz ruh sürecinin önemli bir yanıdır. Yani kendinizi şanslı hissetmelisiniz.

43-Kaçan ikiz ruhunuzu kovalamak istersiniz. Unutmak istediğimiz duygular ortaya çıktı ya, ikizinizin de ortaya çıktı. Eski inançlarımızla uğraşıyoruzya, o da uğraşıyor. İçiniz acıyor ya, onun da acıyor. Bunu görmek yerine bilerek canımızı yaktığını düşünüyoruz. Kendimizi reddedilmiş, ihmal edilmiş hissediyoruz. İkiz ruhumuzun neden böyle davrandığını anlayamadığımız için bunu düzeltmek için peşinden gidiyoruz.

44-Ego savaşları başlar. İkiniz de ayrılıktan ciddi yara aldınız. Sahte ikiz ruhlarında daha çok olsa da bazen ego savaşlarına girersiniz ve ikiniz de birbirinize “seni sallamıyorum kiii”, “acımadı kiii” imajı vermeye çalışırsınız. İkiniz de sosyal, gezgin, sürekli dışarı çıkan biri haline gelirsiniz. İkiniz de birbirinizi unuttunuz imajı verirsiniz. Ama aslında ikiniz de unutamamaktan kaçarsınız.

Hiçbir şey ikiz ruhunuzun size yaşattığı derinlik duygusunu yaşatmaz.

 • İkiniz de anlamalısınız ki bu bir iç iyileştirme yolculuğudur. Ego savaşı veya bir an önce yeni sevgili bulma yarışı değildir.

45-Kaçan/kovalayan süreci tersine dönecek. İki taraf da içindeki derin aşkı inkar edemez. Kaçmak nafiledir. Kaçan taraf içindeki aşktan korktuğu için

kaçıyordur, sizden değil. Siz kovalamayı bıraktığınız anda ikiz ruhunu ve o derin bağlantıyı kaybedeceğinden korkar ve tıpış tıpış geri döner. Kaçan ikiz kaçtığı yerde git gide sizin aşkınıza daha fazla inanır ve aşk onu daha fazla sarar.

Daha fazla karşı koyamayacağı noktaya gelir. Geri döneceği günü bekleyin. Çünkü ikiz ruh bağlantısı zamanla geçen bir bağlantı değil hatta bazı durumlarda büyür bile. Ruhu daha fazla kaçmasına izin vermez. Kaçanın ruhsal acısının tamamen bir zihin uyuşturucu etkisi vardır. Siz fark etmeseniz de sizi sosyal medyada stalklamaya devam başlamıştır bile.

46-Kaçan kovalayan pozisyonuna düşmeyin. Ayrılma sonrası içe dönmeyen kişi kaçan/kovalayan (runner/chaser) pozisyonuna girer. Yani ilişkiden ilk kaçanı diğer taraf bağımlı gibi kovalar. Ne zaman geri dönmek istese kabul eder. Kabul etmeyin, içinize dönün. Yıllarınızı kaybedebilirsiniz.

Defalarca tekrar eden ayrılma barışma döngülerinin sadece 1 tanesini bile 12 ay yaşayan kişiler var. “Toplamda 4 yıl sonra vazgeçebildim ve kendime döndüm” diyenler var. Ruh her zaman sizi engelleyen egodan kuvvetlidir. Ego ne zaman teslim olursa o zaman rahat edersiniz. Bu da kendi ego yapmanıza sebep olan korkularınızı ortadan kaldırmanızla olur.

47-Neden birleşemiyoruz? Genellikle eril enerji bu hızlı bilinç yükselmesini ve bu bağı reddediyor. Egosu bu hızlı yükselmeye izin vermiyor. Bu yüzden

 

birçok ikiz ruh ilişkisi birleşmeyle sonuçlanmıyor. Yeterince güçlü olup kendileriyle yüzleşemedikleri için sadece bu acılı süreci yaşarlar ve birbirlerinin hayatlarından çeker giderler.

48-Kovalayan ne kadar kendini iyileştirirse kaçan ona o kadar geri dönmek ister. Birini kendinize çekmek istiyorsanız ona enerji göndermeyi artık kesmelisiniz. Onu düşünmeyin kendinizi düşünün. Kendi merkezinizde kalın. Bu şekilde azalan enerjiyi hisseder. Sizi kaybettiğinden korkar. O enerjiyi tekrar hissetmek için geri dönmek ister.

49-Kaçan taraf kendini izole edip her şeyi sorgulamaya başlar. Dışarı arkadaşlarıyla çıkmayı bırakır. Ailesiyle olan ilişkileri sorgular. İşten eve evden işe gider gelir. Duygusal komaya girer. İkiz ruhu kaybettiği için korkmaya başlar. Tam bir dağılma sürecine girer. Bağımlılıkları artabilir. Ruhsal aydınlanma sürecinde ilk önce dağılmadan toparlanamazsınız.

50-Ayrılma iyileşme için gereklidir. Geri dönmek istediğinizde ise kalp çakraları yalnız kalmak amacıyla diğer ikiz ruhunu büyük bir itici güç ile iter. Kahrolursunuz. Bu itici güç aslında kendi içinizdeki birleşmenizi engelleyen eski inanç kalıplarınız ve bunları yürüten egonuzdur. Birleşmeyi istemeyen aslında egonuzdur.

Bonus: İlk ruhsal şoku yaşadıktan sonra artık geri çekilin. Kendinizi iyileştirmeye bakın. Çünkü ikinci ayrılmadaki ruhsal şok çok daha sert olacak. Üçüncüsü daha da çok. Her defasında ruhsal şoklar sertleşecek. Amaç sizin bir arada romantizim yapmanız değil, içe dönüp kendinizi güçlendirmeniz.

51-İkiz ruhlar birbirinizi iyileştiremezsiniz. İkiz ruhlar birbirlerinin sadece yaralarını görmelerini sağlarlar o kadar. İki yaralı birbirini iyileştiremezsiniz, birbirinize yardım etmeye çalışmayın. Asıl acının kaynağı kendimize olan sevgisiz tavrımız.

52-Hayatınıza tekrar kabul ederseniz tekrar başa sararsınız. İkiz ruh karşılaşmasının ana amacı kendi iç dünyana dönüp kendinle yüzleşmektir. Eğer ilişkiye tekrar başlarsanız tekrar aşk balonu, tekrar ego şişmesi, ayrılma, ruhsal şok gibi süreçlere tekrar girersiniz. Ayrıldıktan sonra aramayın. Kendi merkezinizde kalın, enerjinizi kendinize saklayın. Enerjinizden beslenmesine izin vermeyin. Fiziksel uzaklık büyüme için hızlandırıcıdır.

53-Ayrılma ile içe dönmeniz gerekir. Aşk balonunun patlaması, ikiz ruhunuzun kaçması ve yoğun ruhsal şoka girmeniz egonuzun yüksekliğinden dolayı idi, hatırlayın. Egonuz da sizi psikolojinizde iyileşmemiş yaraları koruyan bir psikolojik mekanizma. Kendinizi iyileştirirseniz evren size ikiz ruhunuzla bir araya gelmeyi vadediyor. Eğer ikiz ruhunuzla bu karşılaşmada kendinizi iyileştiremezseniz yaklaşık 20 yılda 1 diğer ikiz ruhunuzla karşılaşırmışsınız.

Tabi bu birazdan anlatacağım ikiz ruha hazırlayan sahte ikiz ruh da olabilir. İkiz ruhun amacı kendinle yüzleşmektir. Çocukluktan başlayarak yıllar içinde duygularımızı göstermekten korkarız ve kendimize duvarlar öreriz. İnsanlara ve kendimize yalanlar söyleriz.

54-Kaçan ikiz ruhunuzu suçlamayın. Birçok kişinin yaptığı bir hatadır. Benim de yapmışlığım var. Bu ayrılmayı ilk kaçan taraf başlatır ve ruhsal şoku onun yüzünden yaşadığınızı düşünürsünüz. Tüm bu ruhsal acıların sebebini o olarak görürsünüz. Bu olanlar için kendinizi de suçlarsınız. Suçlama çok düşük frekanslı negatif bir duygudur.

 

Onu suçlamak zaten içinde bulunduğu durumu daha da kötüleştirecektir. Suçluluk duygusunu daha da arttırıp sizden daha çok kaçmasını sağlayacaktır. O da sizin suçlamalarınız için sizi suçlayacak. Bu döngü içinden çıkılmaz bir hal alır. Telepatik bağ yüzünden onun acılarını siz de hissedeceksiniz. Onu suçlamak diğer yarınızı suçlamaktır. Ne yaparsanız kendinize yapıyorsunuz, suçlamayın. Bu aşk değildir.

55-Onun yerinde olsaydınız siz de aynısını yapardınız. Neyse ki siz daha çok aydınlanmış taraf olduğunuzdan ondan daha avantajlı durumdasınız. Bu avantajı içinize dönerek kullanın. Kabul edin siz de mükemmel değilsiniz.

Siz de şu an ruh eşiniz kapıdan içeri girse hazır olmadığınızı hissedersiniz. Siz de kaçarsınız. Birçok ikiz ruh bu noktada yıllarca hatta 10 yıllarca takılı kalır. Siz takılmayın. İçinize dönün.

56-Evrenden gelen ruhsal mesajları ciddiye alın. Bu süreçte karşınıza sürekli mesajlar çıkar. O işaretleri takip edin ve ciddiye alın. Meleklerin sizinle konuştuğuna emin olun. Siz eğer kaçanı kovalarsanız sizden daha da uzaklaşır. Eğer kovalamazsanız kaçanın da egosu sizin kovalamamanızdan yıpranır.

Diğer karmik ilişkisindeki partneri bıraktığında ikiz ruhunuz size tekrar geri dönecektir. Siz enerjinizi ona göndermeyi bıraktığınızda o bu enerji boşluğunu anlayacak ve panikle geri dönecektir. Sizle zaman geçirdiği kadar onunla da zaman geçirebilir. Ama geri dönecektir.

57-Kaçan ikiz ruh aslında kendinden kaçar. Bu büyük çekimden genelde kendisiyle yüzleşmeye hazır olmayan kişi kaçar ve neden kaçtığını bile ilk başta bilmez. Sürekli kaçar. Boşuna kovalamayın, siz kovaladıkça o sizden kaçmaya devam edecektir. Sizden kaçması sizi bıraktığı anlamına gelmez.

Muhtemelen bu çekimin gücü çok yüksek geldi, sizinleyken çok yoğun duygulardan boğuldu, size duygusal mesafe koydu, kendini içki gibi alışkanlıklarına sardırdı. Gerçek ikiz ruhunuz ise sizi aldatmaz, sizden faydalanmaz. Birazdan anlatacağım sahte ikiz ruhlar ise sizi aldatır, başkasına gidebilir. Gerçek ikiz ruhunuz sizin diğer yarınız olduğundan sizi aldatmaz.

58-Kovalayan dişil enerjide kalır, eril enerjinizi güçlendirin. Kaçan geride bıraktığı kovalayanı kendi duygularına hapis bırakır ilk başta. Terkedilen dişil enerjide kalıp içindeki eril enerjiye ulaşması gerekir. Eril enerji terkedilenin belki de uzun zamandır ruh yaralarından dolayı çok dokunmadığı bir parçasıdır. Ruhsal yaralarını iyileştirdikçe eril enerjiye doğru tırmanmaya başlar. Hayatınızın vizyon ve amaçlarını tekrar gözden geçirin ve onlara ulaşmaya çalışın.

59-İkiz ruh ilişkileri koruma altındadır. İlahi düzen dünyanın enerjilerini arttırmak için belli yaşlı ruhları ikiz ruhu ile ödüllendirir. İkiz ruh birleşmelerinden çok yüksek enerji çıktığı için dünyanın enerjisini ikiz ruhların çok yükselttikleri söylenir. Bu yüzden sizin ikiz ruh sürecinizi çeşitli olaylarla evren sürekli koruma altında tutacaktır. Evrene güvenin.

60-Ruhsal şoku atlatmanın en güzel yolu spor yapmaktır. Hiçbir şeyi sağlıklı düşünemediğiniz ruhsal şok sürecinde birçoğu zaman birçok şey tat vermez. Üzerinizde biriken yoğun enerjiyi atmanın en iyi yolu spor yapmaktır. Bunun yanında kendinizle yüzleşin ve ego yaptıran zayıflıklarınızı kağıda dökün, enerji temizliği yapın, psikoloğa gidin, oyunlar oynayın, karikatür okuyun, çevrenizde enerjinizi emen kişileri temizleyin, evinizi kendiniz temizleyin, evinizin enerjisinin temizliği için adaçayı yakın, ve en çok da evrene güvenmeyi öğrenin, Allah şah damarınızdan yakın ve sizi koruyor, kaldıramayacağınız zorluğu size vermez. Siz içinizdeki gücü keşfedin.

Aşama 7: İçsel çalışma ve uyanış (Inner work)

61-İçsel çalışma ve uyanış süreci içine dönmektir. Bu birleşmeyi engelleyen korkuları ve kaygıları dönüştürüp tekrar kendini seven ve sevilebilen hale dönüştürmelisiniz. Her geçen süre zaman kaybıdır. Kovalayan taraf kovalamayı bırakırsa bu sürece daha erken girer. Kovalamaya devam etse de bir zaman sonra tükenir, terk edilmiş, umutsuz, zayıf hissederler. Kovalamaktan vazgeçerler. İçsel uyanışa geçmeye zorunlu kalırlar.

62-İkiz ruhunuzda görüp de hoşlanmadığınız huylar sizde de var. Hadi itiraf edin ve bunları listeleyin. Sizde hangi duyguları tetiklediğine bakın. Bunları tespit edip meditasyon, terapi, içsel konuşmalar ile hayatınızı tekrar düzenlemeye başlayın. Unutmayın ikiz ruhunuzda olan ve sizi rahatsız eden şeyler sizde de var. O yüzden ona kızamazsınız. Hata ikiz ruhunuza size aynalık yaptığı için teşekkür edin.

63-İçsel çalışma son sınavınızdır. Korkularınızı özellikle terkedilme korkularınızı bırakmak zorundasınız. Eğer korkularınızı ve ego illüzyonunu bırakmazsanız tekrar birleşmeniz hayallerde kalır. O yüzden önce siz kendinizi gerçek aşka hazır hale getirmelisiniz. Birini sevmekten ya da birinin sizi sevmesinden korktuğunuz ve endişe ettiren yanlarınız varsa onları dönüştürmelisiniz. İkiz ruh enerjisi çok temiz olmalıdır.

64-Kendi merkezinizde kalın. Tüm odağınızı kendinize çevirin. İkiz ruhunuz yine dünya üzerinde. Sizden kaçmadı. Hiçbir ikiz ruh bu güçlü bağ karşısında güçlü değildir. İkiz ruhlar birbirinden kaçamaz. Kendi özgün çalışmanızı yapın. Tüm bağımlılıklarınızdan ve korkularınızdan kurtulun. Enerjinizi ikiz ruhunuzdan çektiğinizi fark edecek ve size tekrar geri dönebilmek için o da kendi içindekileri temizlemek gerektiğinin farkına varacak. Çektiğiniz enerjiyi kesinlikle fark edecek, boşluğunu anlayacak.

65-İçsel çalışma ikiz ruhu bırakmak değildir. Sizin içsel çalışmanızı yapmanız ve yalnızlaşmanız ikiz ruhunuza da kendi çalışmasını yapması için alan tanır. İkiniz de sağlıklı sınırlar koymayı öğrenmelisiniz.

66-İkiz ruhunuzdan uzaklaşmaktan korkmayın. Birçoğu ikiz ruh eğer içsel çalışmayı yapmak için yalnızlaşırlar yani giderlerse diğer ikizinin gerekli iç çalışmayı yapmayacağı ve birleşmeye hazırlanmayacağından korkar. Eğer ondan uzaklaşırsanız onu kaybedeceğinizden korkmayın. Eğer bu olursa zaten sizin ikiz ruhunuz değil sahte ikiz ruhunuzdur. Tüm yaptığınız içsel çalışma aslında gerçek ikiz ruhunuza hazırlanmak içindir. Hatta derler ki sizin yaptığınız içsel çalışma ikiz ruhunuzun da aydınlanmasına yardımcı olacaktır.

67-Kaçan da içsel çalışmaya girer. İçsel uyanışa geçmek zorundadırlar. Sahte ikiz ruh süreçlerinde genelde kaçan eril enerjiler egosu yüksek narsistler olabileceği için ve değişmeye isteksiz olduklarından içsel çalışmayı yapmazlar ve dua ederek ikiz ruhunun değişip geri dönmesini beklerler. Oturup beklemek nasıl olsa ikiz ruhunun orada olduğunu düşünüp çalışmaya motive olmazlar.

68-İçsel uyanışınızdan ikiz ruhunuz da şifalanır. Sizin içsel çalışmanız gerçek ikiz ruhunuz ile karşılaşmışsanız onu da şifalandırır. Aranızdaki ruhsal bağlantı sayesinde oluşan telepatik bağ ile birbirinize şifa aktaracağınızı da söylerler. Sahte ikiz ruhunuzda aynı etki olmayabilir.

69-İkiz ruh süreci bu dünyada karşılaşabileceğiniz en zorlu gönül süreçlerinden biridir. Sert ve güçlü duygulara hazır olmalısınız. Ruhunuzda acı, şok gibi duyguları yaşarsınız, uyku sorunlarınız olabilir. Sol kolunuz bile uyuşabilir. Fakat bunlar biyolojik bir rahatsızlık değiller. Psikosomatikler, yani psikoloji ile tetiklenen biyolojik bir bulgusu olmayan belirtilerdir. Yine de doktora gidebilirsiniz. Bir süre sonra kendiliğinden geçecek.

Aşama 8: Birleşme, tekrar bir araya gelme

70-Tekrar birleşmeye içsel uyanışınızdan sonra ulaşabilirsiniz. Sizi aşktan uzaklaştıran psikolojinizde temizleyeceğiniz korkularınız varsa ve siz de arınmışsanız ikiz ruhunuzla temiz şekilde bir araya gelebilirsiniz. Siz şifalandıkça egonuz gücünü yitirir, kader planınızı yaşamanıza izin verir. Kader yolu artık sizin ve ikiz ruhunuzun bu birleşmeyi kaldırabileceğini düşünürse sizi bir araya getirir.

 

Tekrar bir araya geldiğinizde tüm karmalarınızdan arınmış, tüm derslerinizi öğrenmişsinizdir. Bu noktaya sizi karmik ilişkileriniz de getirebilir, birazdan anlatacağım ve çok önemli olan sahte ikiz ruhunuz da getirebilir.

71-Bir araya gelmek ilk başta zordur. Bir an önce arzularınıza yenik düşebilirsiniz. Fakat ikiz ruhlar öyle sosyal ortamlarda karşılaşırlar ki, zaten hemen kavuşmaları kolay olmaz. Birçok endişeye ve engel aşmaya gerek kalabilir.

Bir araya gelmemek için bir sürü engel var gibi görünür.

 • Aynı arkadaş ortamındayız
 • Annem istemiyor
 • Aynı iş yerindeyiz
 • Çevremiz istemez
 • Diğer tarafın ilişkisi var.
 • Aramızda garip bir engel var
 • Tipim değil.

 

Kendinizi psikolojik olarak onardığınızda ikiz ruh birleşmesi yaşayabilirsiniz. İşte o zaman 40 gün 40 gece eğlenceyi coşkuyu yaşayabilirsiniz.

72-İkiz ruhların amacı aşk enerjisini yaymaktır. Bir araya geldiğinizde enerjiniz çok yükselecek ve bu aşk enerjinizi çevrenize yayacaksınız. İkizruhların amacı dünyanın enerjisini yükseltmektir. Bu yüzden aynı anda birçok ikiz ruh karşılaşması yaşanır ve hepsi koruma altına alınır, müsait ortam yaratılır ve içsel uyanışa zorlanır. Bu ikiz ruh süreci hem sizin hem dünyanın enerjisinin yükselmesi için çok önemlidir. Süreci iyi yönetmelisiniz.

 

 

Gerçek ikiz ruhunuza kavuşmanız ilahi bir ödüldür. Fakat gerçek ikiz ruhunuzla karşılaşmadan önce size tüm travmalarınızı ortaya çıkaracak travma bağlantısı yapacak sahte ikiz ruhunuz gönderilir. Sahte ikiz ruhlar enerji emicidir ve sizi aşağı çekerler. Sahte ikiz ruhlarından kaçınmak ve erkenden fark edebilmek için onları çok iyi tanımalısınız.

SAHTE RUH İKİZLERİ

Sahte ruh ikizinizi gerçeğinden ayırmanız ve sahte ruh ikizlerinden uzak durmanız çok önemlidir. Çünkü sahte ikiz ruh sizin romantik ilişki yaşamanız için değildir. Karmalarınızı çözümlemek, travmalarınızı fark etmek içindir. Gerçek ikiz ruh süreçlerine çok benzer süreçlerden geçersiniz ama bazı şeyler farklıdır. Kendi ruh sağlığınızı korumak adına aşağıdaki özellikleri okuyun.

Sahte ikiz ruh özellikleri

73-Sahte ruh ikizi bağlantısı travma bağlantısıdır. Tamamen ortak kötü çocukluk ve gençlik yaşamış kişilerin karşılaştıklarında travma bağlantısı kurmasıdır. Travma bağlantısı kurmak demek ortak travmaları taşıyorsunuz demektir.

74-Sahte ikiz ruh ilişkisi bir empat ve bir narsisti içerir. Sahte ikiz ruhlar temelinde çok verici bir empat ve enerjisini sömüren bir narsitten oluşur. Tüm dünyada “empat narsist paradigması” olarak bilinir.

75-Empatlar ruhsal ve psikolojik uyanışa daha önce geçmiş olanlardır. Narsistler kolay değişmez ve bilgiçtirler. Onlara göre kendileri süper insanlardır. Yaşadıkları sert ve acılı sürecin ne olduğunu sorgulamazlar bile. “Yaşadık geçti” gibi bir yaklaşımda bile bulunabilirler. Bu yazıyı okuduğunuza göre muhtemelen uyanışa geçmiş, arayış içinde olan şanslı bir empatsınız. Narsist ilişkiden ilk kaçandır empat ise dişil enerjide kalıp uyanışa daha erken geçen taraftır. Narsist ve empat arasındaki farklar şu şekildedir; (Muhtemelen siz de kendinizi bulacaksınız)

Duygularından korkup yakın ilişkiden kaçanİlişkinin daha çok uyanıp terkedileni
Narsist kişilik özellikleriEmpat kişilik özellikleri
Empatlardan nefret ederler çünkü kendilerinin sahip olmak istediği tüm özellikler onlarda vardır.Duygularını yaşayan insanlardır, narsistlerin duygusuzluklarını anlayamazlar.
Gözünü kırpmadan yalan söyleyebilirYalanları çok çabuk yakalar
Ruhsuz katiller narsistlerden çıkarŞiddet içeren 3. sayfa haberleri, kavga izleyemez
Manipüle etmeyi çok iyi becerirlerİnsanlara inanmak ister, kendini korumazsa manipülasyona açıktır
Nasıl seveceklerini bilmezler, sevgiyi almak için nasıl manipüle edeceklerini bilirlerKolayca severler, güvenirler, kibardırlar, cömerttirler, arkadaşçıldırlar, dürüsttürler.
Hiçbir şey hissetmezler, duygularını anlayamazlar, dondurmuşlardırDuyguları ve sezgileri çok güçlüdür, onlarla yaşarlar.
Empati yapamamaları en belirgin özellikleridir.Başkasının duygularını anlama yani empati yetenekleri güçlüdür.
Herşeye donuk bakarlar, hiç hissetmezler, gerçek anlamda eğlenemezler.Bir odadaki, eşyadaki enerjiyi hissedebilirler
Hiçbir zayıflıklarını belli etmezler, içten içe korkunç zayıftırlar.Genellikle sosyal anksiyetesi olan kişilerdir, konuyu konuşabilirler.
Hep güçlü kişilerin yanında olmaya çalışırlar, kendilerini güçlü hissederler.Kendilerine kötü davranılmasına alışıklardır. Bu nedenle ezilenin yanındadırlar.
Materyalisttirler görmedikleri şeye inanmazlar.Doğaüstü güçler empatlara çekici gelebilir ve kolay kolay şaşırmaz
Daima kendi sorunları ön plandadır, başkalarının ne yaşadığıyla kesinlikle ilgilenmezler.Başkalarının yaşadığı üzücü olaylar sanki kendi başınıza gelmiş gibi hisseder.
Kendi çıkarları için, insanları kullanabilirler; çünkü her şey ve herkes onlara hizmet etmelidir.Bir tatsızlık yaşandığında arabulucu ve yatıştırıcı bir kişiliğe sahipsinizdir.
Hep almak isterler hiç verici değildirler.Çok verici ve besleyicidirler
Kendine yakınlaştıkça partnerlerinden soğurlar.İlişkide sevgi paylaşımını çok önemserler
Kendilerini değersiz bulduklarından onu seven insanları da küçümserler.Kimseyi küçümsemezler
Duygusal yakınlık kuramazlar, ortalama ilişkileri 4 ay sürer, sonra sıkılıp bırakırlar.Duygusal ilişkide olmak canlandırıcı ve besleyici olabilir
Kafasındakini tam aktaramaz ve anlamanı beklerler, anlamayınca da sana kızarlar.Duygularını ifade edebilen iletişimi güçlü kişilerdir.
Duygusal insanlarla dalga geçerler.Duygularını canlı kanlı yaşayan insanlardır
Herkesi hiyerarşiye sokar, sürekli bir yarış halindedir.Herkesi kendi içinde farklılıklarıyla görür

 

76-Sahte ruh ikiziniz enerjinizi sömürür. Tam bir enerji vampiridirler. Kendi içsel çalışmalarını yapmak ve enerji frekanslarını yükseltmek yerine dahagelişmiş olan sizden enerji çalarak kendi enerjilerini yükseltmeye çalışırlar. Özellikle fiziksel temaslarda sizin auranıza yapışır ve enerjinizi emerler.

 

Sahte ruh ikizinizin yanında iken gitgide yorgun ve enerjisi çekilmiş hissedersiniz. Narsistler (sahte ikiz ruh) hep alıcıdırlar. Çünkü ne pahasına olursa olsun sizden enerjik olarak beslenmek isterler. Bazı durumlarda hastalık, iş kaybı, depresyon hatta extrem vakalarda ölüme sürükleyen enerji kayıpları yaşarsınız.

Bu yüzden gerçek ikiz ruh süreci kadar sahte ikiz ruh sürecini de bilmelisiniz.

Kendi kapatamadıkları karmaların yarattığı enerji boşluğunu sizden beslenerek kapatırlar.

Örneğin; Bir sahte ruh ikizinin ciddi bir para karması vardı. Partnerinin bereket enerjisinden besleniyordu. Partneri onunlayken borç içine girmişti. Önceki sevgilileri de borçtaydılar. Ondan ayrıldıktan sonra finansal açıdan toparlanmışlardı.

Siz de enerjinizi sömürdüğünü hissediyorsanız mümkünse fiziksel temastan kaçınmaya çalışın. Öpmeyin bile.

77-Siz verirsiniz onlar hep alır. Biz empatlar vericiyizdir, kendimizi sevdirmeyi isteriz. Karşıdan sevgi almak isteriz. Zaman, para, fedakarlık, işlerine yardım etme gibi vericiyizdir. Narsistler hep alır. Aldıkça şımarır. Ama size zaman ayırmazlar. Siz aşkınızı söyleseniz de onlar ketumdur, bir şey gösteremezler. Sizi evren ona hediye olarak sunmuş ama o bunu farkedemez.

78-Sizin bırakmanıza üzülmezler, yenilmiş hissederler. Onlar için ilişkiler başarıdır. Ne kadar sevgilisi varsa o kadar iyidir. Derinleşmek umurlarında olmaz. Siz “başkasına gösterdiğin önceliği bana vermedin ben de hayal kırıklığı ve üzüntüyle sana verdiğim değeri alıp giderim” deyip giderseniz size geri gelir, geri kazanmak ister.

Ama sevdiğini fark ettiğinden değil, terkedilmiş olmamak için. Sizi geri almak onun için zaferdir, kaybetmek yenilgidir. Çünkü bir süre sonra sizi suçlamaya başlayıp kendisi terk edecek ve kendince zafer kazanacaktır. Kimse onu bırakamaz, o birisini bırakır.

79-İlişki başladıktan sonra birden işler tersine döner, olmaması için yüzlerce sebep bulursunuz. Çok güçlü magnetik çekimden kısa bir süre sonra ilişkiniz kötüleşir. Her şey tersine döner. Ayrılmalı barışmalı, gel-gitli ilişki yaşamaya başlarsınız. Kendinizi ilişkiye adamak istemezsiniz. Bataklıkta çırpınırsınız. Döne döne çamura batmaya devam edersiniz. Sahte ikiz ruhlar birbirini dibe doğru çekerler.

80-Bağlanma sorunları vardır, size asla bağlanamazlar. Sahte ruh ikizlerinde en çok görülen tıkanıklık, bir türlü ilişkiye tam anlamıyla kendilerini verememeleridir. Bu tür insanların ebeveynleri çocuklukta onların duygusal ihtiyaçlarına olumlu tepki vermemiş ve onlarda tepkisizleşmişlerdir. Bu tipler kendine yetmeye çalışan, kendine güvenmeye çalışan, başkasını sevemeyen veya sevecek kadar gücü olmayan, yakın ilişkilerde duygularını bastıran kişilerdir.

81-Duygular tek taraflıdır. Narsistlerle duygusal ilişki yürütemezsiniz. Siz verdikçe onlar almayı ister. Ama hiç vermezler. İlgilerini çekmek için takla atmanız gerekebilir.

 

82-Bağlantı genelde bağımlı bir cinsellik içerir. Sahte ikiz ruhlar sakral çakradan bağlanır. Sakral çakra bağımlılıkların yattığı çakradır. Aynı zamanda sakral çakra başkasıyla cinsel bağlantı kurduğumuz çakradır.  Sahte ikiz ruhlar size cinsel bağımlı gibidirler. Sürekli cinsellik isterler.

Cinsellik sahte ikiz ruh ilişkilerinde takıntı halini alabilir. Duygusal bağlantı kuramadıkları için tüm güçlerini cinselliğe vermişlerdir.

83-Kokusuna dahi çok çekilmezsiniz. Bence küçük ama önemli bir ayrıntıdır. Kokusu sizin çok sevdiğiniz bir koku olmayacaktır. Ruhunuzun sizi uyardığı gizli detaylardandır. Gerçek ikiz ruhunuzun kokusu sizi mest eder.

84-Talihsiz olaylar peş peşe gelir. Ne zaman sahte ikiz ruhunuzla buluşsanız başınıza bir veya birden çok talihsiz olay gelebilir. Bu işaretleri dikkate alın. Bunlar sizin buluşmanızı engellemeye çalışan evrenin işaretleridir. Arabanız bozulur, trafik sıkışır, cüzdanınız düşer, ayağınız burkulur, üzerinize kahve dökülür, ayakkabınızın bağı çözülür üstüne basıp sendelersiniz. Bu durum çok fazla insanın dikkatini çekmiş, internette çok fazla kişi bunu konuşuyor.

85-Sahte ikiz ruhlar rüyalarınızda çok gözükür. Rüyanızda gerçekmiş gibi gözükürler. Aslında bu onların gerçekliği hakkında da mesaj verebilirler. Uyandığınızda ve rüyanızı hatırlamaya çalıştığınızda daha fazla enerjiniz çekilmiş hissedersiniz.

86-Sizi kontrol etmeye çalışırlar. Bu ilişkinin patronu benim diyerek ilişkiyi kontrol etmek ister. Size çok karışır. Gerçek ruh ikizinizle bu kontrolü bölüşürsünüz.

87-Sahte bir ikiz ruh sizin başarınızı kıskanır. Sizi başarınız için desteklemez. Sizin başarınızı ilişkideki hâkimiyetlerini zedeleyecek ve kontrollerini kaybedecekleri bir faktör olarak görürler. Gerçek ruh ikiziniz sadece başarınızdan ilham alır ve sizle beraber daha değerli olmaya çalışır. İkiniz de birbirinizin daha iyi versiyonları olmak için birbirinizi motive edersiniz.

88-Bencil ve tembel olabilirler. Dünya onların etrafında döner, fazla rahat ve çabasızdırlar. Hayat bana aksın ama ben bir şey yapmayayım derler. Kendilerini geliştirmek için bir şey yapmazlar. Değişmeye isteksizlerdir. İnsanlar bana uysun isterler. Hem ilişkilerinde hem hayatında her şeyi önüne hazır pişmiş sunulsun isterler.

89-Başkalarıyla da görüşürler. Sizle ilişki halindeyken başkalarıyla da cinsel veya romantik olarak görüşürler. Özellikle narsistler onu seven insanları küçümserler. Güçlü ve sağlıklı insanlar onları yetersiz hissettirirler. Ortalama ilişkileri 4 ay sürer. Eğer dışarıda alternatif olsun isterler ve başkasıyla da görüşürlerse bilin ki;

 • İlişkinizi ciddiye almaya korkuyorlardır.
 • Bağlanırlarsa kaybettiklerindeki yaşayacaklarından korkarlar.
 • Duygularını açarsa istediğini alamayacağından korkarlar.
 • Birini gerçekten sevebileceğinden emin olamazlar.
 • Duygularını açarlarsa kontrol edemeyecekleri duyguların olduğu kara deliğin içine düşeceklermiş gibi hissederler.
 • Ya da sizin onları bırakacağınızdan korkarlar. İlk bırakan ben olayım deyip bırakırlar.
 • Aslında sizin onları bırakmanızdan ödleri kopar.

Bırakın gitsinler.

90-Siz uzaklaşırsanız ego yapıp ilişki üçgeni kurarlar. Bu onlar için emniyet sibobudur. Siz terk etmeden önce onlar terk eder. Sevilmemeye cevap olarak başkasıyla ilişkiye başlarlar ve sizin neler kaçırdığınızı düşündürmek için ilişkiyi sizin gözünüze sokabilir. Siz tepkisiz kalacaksınız. Sonra sizi ne kadar sevdiğini anladığında, aranızdaki ikiz ruh bağlantısının ne kadar güçlü olduğunu anladığında yaptığı şeyi sorgular. Eli kolu bağlanır.

Sonuç nedir peki; ne kıskandırmayı becerebilmiştir, ne sizi kazanmıştır. Kocaman bir sefillik, eziklik, çaresizlik. Sevmediği bir adamla yalnız kalmış, sevdiğin adam yerine sevmediğin adam her yerine dokunuyor. Siz sevginizi vermişsinizdir, o bu hediyeyi göremeyip sizin oluşturduğunuz güzelliği bir çırpıda yıkıverir. Sonra pişman olurlar ama asla size çaktırmazlar. Aslında söyleselerdi şunları söylerlerdi;

 • “Bu ilişkinin patronu ben olayım deyip zafer kazandığımı sanıp seni aldattım ama şu an yıkıkım”
 • “Benden vazgeçemeyeceğini düşünmüştüm. Beni kıskanıyor benim üzerime düşüyorsun sandım. “
 • “Sana değil kendime güvenmediğim için gittim.”
 • “Sevilmediğimi zannettim, kibirli bir hale büründüm, kendimi vazgeçilmez sandım. O yüzden aldattım.”
 • “Bunun hesabını kendime bile veremiyorken sana nasıl veririm”
 • “Sana haksızlık ettiğimin farkındayım.”
 • “Sen uzaklaşınca tüm güzel enerji seninle birlikte uzaklaştı.”
 • “Özgüveni eksik ve yıkık halimi görmeni istemiyorum, toparlanıp sana özür dilemek için geri geleceğim”
 • “Senin farkındalığın ve kaliten yüksek, bu şekilde gelirsem kabul etmezsin, kendimi geliştirip tekrar geleceğim”
 • “Sana ulaşmak istesem tüm duygularımı ve yalanlarımı anlatmam gerekiyor bu da bana zor geliyor.”
 • “Sen benden daha iyisin, senin hayatına ne katabilirim ki, senin hayatındaki yerimi bilmiyorum”
 • “Ben gerçekten sevmemişim, şimdi sen de gittin, karanlıkta yalnızım, geceleri de ağlıyorum”
 • “Daha önce gerçek anlamda kimseyi sevmedim, kendimi nasıl seveceğini bilmiyorum, sevgiyi almak için manipüle etmeyi biliyorum”
 • “Sevmeyip sevmeyip birden sevince ne yapacağımı şaşırdım, çok çılgın bir şeyn ortasındaydım”
 • “Ben aile sevgisi eksikliği yaşadım. Ben çocukluğumu yaşayamadım. İlişkinin çocuk tarafı olmak istiyorum. Her hatamı kabul edecek, kırılgan olmayan, kendinden daha olgun, kendini çekip çevirebilecek birini arıyorum”
 • “Sen mesafesini ve duruşunu koruyan ama duygularını da yaşayan birisin. Bu yüzden hayranlığım var sana.”
 • “Bana bir kötülüğünün olmadığını düşünüyorum. Sendeki masumiyeti başkasında bulamadım.”
 • “Herkese duygularını kalbini açmazsın, hak edene gösterirsin, bana kalbini açtığın için şanslıyım”
 • “Bilge ve bilgisini çevresine kullanan ışık bir insansın. Kendimi geliştirecek alanları bilir ve kendini takdir edilecek noktaya getirirsin.”

gibi bir cümle asla duyamazsınız. İnanır mısınız bence yukarıdaki cümleleri sizin için sarf ediyor olabilir. İkiz ruh bağlantısından kopamazlar, aldıkları karardan pişmandırlar, sizi özlerler, psikolojik olarak zor durumda olsalar da size bunu asla göstermezler.

91-Sizi hayatlarının bir yerine koyamazlar. İlişkide nerede durduğunuzu bilemezsiniz. İlişkinizde paylaşım ve dengeyi bir türlü oturtamazsınız. Sürekli ilişkinizi sorgularsınız. Sürekli bir şüphe hali yaşarsınız.

92-Toksik bir ilişkiye dönmüştür. Kaçma/kovalama süreci hiç bitmez. İlişki onları asla tatmin etmez. Onlar size gelir, enerjinizi emer ve giderler. Sonra tekrar gelir ve tekrar giderler. Siz orda hazır beklerseniz yine sizin enerjinizi emmeye gelecektir. Benzinlik gibi hissedersiniz kendinizi. Evrende hiç kimse bu muameleyi hak etmiyor. Buna izin vermeyin. Bu durumu anlatan bir kızın dramatik hikayesini dinleyin.

93-Sahte ruh ikiziniz (Narsist) sizi bıraktığında ruhsal şok yaşar ama çaktırmaz. Geri dönmek ister. Ama artık sizin onu kabul etmeyeceğinizi bilir.İnanılmaz ego yapar. Ve hiçbir şey yokmuş gibi davranır. Egosuna zarar vermeden geri dönmenin stratejik bir yolunu arıyordur. Ama yine bir yol bulup aniden karşınıza çıkıp ilişkiyi geri ister. Ya da sizi suçlayıp kendini haklı görüp sizin gelmeniz gerektiğini düşünür. Enerjinizi emmeye gelmiştir, kapınızı bile açmayın.

94-Aşkından kaçan narsistin (sahte ikiz) işleri ters gitmeye başlar. Çünkü enerjisi çok düşmüştür. İlişkisinde mutlu olamaz, ailesiyle tartışır, kafası çok dağılır, başarısı ve konsantrasyonu etkilenir. Terslikler üst üste gelir ve kundalininin ateşlenmesi ve karmik ilişkiden sonra “hayatımda neler oluyor böyle” dediği olumsuzluklarla karşılaşır. Enerjisi düşer. Ya tanrıyı sorgular ya da tanrıdan yardım ister, dua eder, meditasyon yapar halde bulur kendini. Çevresindeki kişilerle iletişimini azaltır. Yeni ilişkilere gitmek ister ama cesaret edemez.

95-İlişkiyi sürekli sorgularsınız. “Bu benim gerçek ruh ikizim mi?” diye sorarsınız. Gerçek ruh ikizinizleyken bu sorgulamayı yapmazsınız. İçinizde bir şüphe varsa, bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsanız orada durmayın.

96-İdeal eşiniz sanırsınız ama değildir. Hayatınız boyunca beklediğiniz eşi buldum sanırsınız ama sahte ikiz ruhunuz ilk başta öyle gözükse de sizin mükemmel eşleşmeniz değildir. Sadece travmalarınız ortaktır. Sürekli birbirinizin travmalarını deşersiniz. Mesela terkedilme korkunuz varsa sizi sürekli terk etmekle tehdit eder. Onun tehditlerine boyun eğmektense terkedilme korkunuzu yenin.

97-Sahte ruh ikizi ilişkisinde asla mutlu olamazsınız. Tüm geçmiş travmalarınızı temizledikten sonra ilişkinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekir. Hala uyumluysanız ilişkinizi yaşarsınız. Gerçek ikiz ruhunuzla kaygılarınızı temizledikten sonra bir araya gelirsiniz ve ruhani mutluluk yaşarsınız. Sahte ikiz ruhunuzla garantisi yoktur.

98-Ortak bir gelecek düşünemezsiniz. Sahte ikiz ruhunuz sizinle aynı gelecek vizyonunu paylaşmaz. Tüm değerleriniz aynı değildir. Sizinle bir yolculuğa çıkmaya hazır değildirler. Sizden gerçek kimliklerini, hayallerini, arzularını saklarlar. Ona hayallerini sorun, söylemeyeceklerdir.

99-Gerçek ikizinize hazırlamak için gönderilir. Daha iyisinin geleceğine dair çok önemli bir işarettir. Yani iç çalışmanızı yaptıktan sonra gerçek ikiz ruhunuzla karşılaşmakla ödüllendirilirsiniz. Sahte ikiz ruhunuzla ilişki kalitesi düşüktür ama istediğiniz kadar hata yapabilirsiniz ki bu hatalardan neyi

istemediğinizi fark edersiniz.

100-Sahte ikiniz ile geçirdiğiniz zaman gerçek ikiz ruhunuzdan sizi uzaklaştıracaktır. Kurduğunuz her bağ, yaptığınız her konuşma veya görüşme, onu düşünmeniz bile, asıl olmanız gereken gerçek ikiz ruhunuz ile aranızı açarak, ilişkinize zarar verecektir. Bırakın gitsin.

Sahte ikiz ruh ilişkileri hızlı gelişir, size iyi gelmeyeceğinizi bir şekilde hissedersiniz ama rüzgara kaptırabilirsiniz. Bu noktada aptal aşık olmamak çok önemlidir. Kendi merkezinizde kalın.

Amerikan şarkıcıların sarkılarında bu duyguları onların da yaşayıp söze döktüklerini görebilirsiniz.

İlk karşılaştığım şarkı Taylor Swift – Trouble idi. Onu ilk gördüğünde bişeylerin yanlış olduğunu anladığını, herşey çok hızlı ve parlak olduğunu, onun şeytan olmasına rağmen gülerken melek gibi gözüktüğünü, herşey bittiğinde onu kaybettiğine üzülmekten ziyade kendisini kaybettiğini ve dengesinin bozulduğunu anlatıyor.

Örneğin Avril Lavigne-I fell in love with the devil şarkısında kalp kırıklığı patlamaları, canlı canlı gömülme, herşeyin hızlı olmasını durduramadığını, ondan vazgeçemediğini, bir şeytana aşık olduğunu, kendisi için iyi olmadığını bildiğini, kaotik öfke yaşadığını ve bu kabustan kurtulmak istediğini şarkısında anlatmış.

Yukarıdaki şarkıların ikisinde de ilişkinin hızlı ve parlak olduğunu, yoğun duygular yaşadıklarını, kötü yanı baskın bir kişiye çekildiklerini anlatıyorlar. Bu süreçlerden bir çok kişinin geçtiğini sanıyorum.

Bonus

Eğer ikiz ruh sürecinde olduğunuzu anlamışsanız bunu kimseye söylemeyin. İkiz ruhlar yüksek sevgi enerjisini ortaya çıkarırlar. İkiz ruhlar dışarı karşı hassas olurlar. Özellikle kem göz, nazar, kıskançlık enerjilerinden etkilenirler. Çevrenizde sizin mutluluğunuzu kıskanacak biri varsa bunu sakın o kişilere söylemeyin. İlişkiniz göze gelir ve ayrılık noktasına gelirsiniz.

Bonus:

İlk aşkınız (genç yaşta) bir ikiz ruh karşılaşması ise

Genç yaşta ikiz ruhuyla karşılaşan ve ayrılan kişilerde büyük psikolojik yıkım yaşanıyor. Arda ve Yıldız Asyalı’nın da genç yaşta yoğun bağlantıyla karşılaşıp ruhen dağıldığını farketmişssinizdir. Genç yaşta bu kadar yoğun bir bağlantı insanı aşktan korkutuyor ve kendinizi aşka layık görmemeye sebep olabiliyor.

Onu çok seversiniz

 • Aitlik hissini yoğun yaşarsınız.
 • Artık yalnız olmadığınızı hissedersiniz.
 • Onun sizin için yaratıldığına inanırsınız.
 • Onun da bu duyguları hissettiğini ve anladığını merak edersiniz.

Korkarsınız

 • Onun sizi istemeyeceğinden çok korkarsınız.
 • Bir yandan da onunla yan yana gelmek istemezsiniz.
 • Onun sizi mahvedebilecek kadar gücü olduğuna inanırsınız.
 • Ondan korkarsınız.
 • Onu görünce eliniz ayağınız titrer.
 • Ne yaklaşabilirsiniz ne uzaklaşabilirsiniz.
 • Ne onunla olursunuz ne onsuz.
 • İlk aşkı ikiz ruh olan Arda ve Yıldız çiftinin röportajlarını izleyin. Hala birbirlerinden korktuklarını söylüyorlar.
 • Yıldız’ın röportajından
 • Arda’nın röportajından

O sizi bıraktığında

 • İhanete uğramış hissedersiniz.
 • Keşke onunla olsaydı herşey çok daha farklı olurdu dersiniz.
 • Sizi bıraktığında niye bıraktığını bir türlü anlayamazsınız.
 • Ona kaotik bir öfke duyarsınız.
 • Sanki bunu hakediyormuşsunuz gibi hissettirir.

Tavsiye film: Before sunset, Before sunrise, Before midnight 3’lü film serisi bu sürecin yıllar içine yayılmış halini anlatıyor.

Başka sevgili bulduğunda

 • Başkasıya nası birlikte olur anlamazsınız
 • Başka sevgili bulup sizin gözünüze sokacağından bile korkabilirsiniz. (bir arkadaşın başına geldi)
 • Sizinle dalga geçebileceğini hiç düşündünüz mü?

*Kısa bir not: Erkekseniz kızların eskisini unutmak için nasıl kolayca bir ilişkiye başlayabileceğini farkedersiniz. Erkek yeni ilişki için çabalaması gerekirken kızın yeni ilişki için hiç çabaya ihtiyacı yoktur. Bu gerçeklik sizi daha da üzebilir. Erkeğin ayrılık sonrası daha uzun süre depresyonda kalmasının sebeplerinden biri de budur. Bu avantaj üzerine erkeğin hiçbir söz hakkı da yoktur. Kızın çabucak başka bir ilişkiye zıplamasını Sadece izler.

*Kısa bir not: Erkek tarafıysanız, kızın sizi bırakıp başka bir erkeğe gitmesi ve o ilişkinin arkasına sığınıp sizi yeni erkeğin başarısıyla karşılaştıracak olması sizde daha fazla moral bozukluğu oluşturabilir. Çünkü ayrılık sonrası erkekler kızların hayatıyla kendilerinkini karşılaştırma imkanı bulamıyor. Kızın seçtiği erkekle karşılaştırmak zorunda. Bu gerçeklik de içinizde bir haksızlık öfkesi tetikleyebilir. Bazı gerçekleri kabul etmek zor.

Yalnız kalmak daha iyi gelebilir

 • Yeni ilişkinin günlük meşguliyetiyle baş edemeyebilirsiniz.
 • Sadece kendi başınızayken mutlusunuzdur.
 • Yalnız olmak sevgilinizin yanında olmaktan daha mutlu hissettirebilir.

Yeni ilişkiye geçmeniz zor olur.

 • Yeni ilişkileri itersiniz.
 • Başkasıyla ilişkiye başlayamazsınız.
 • Hiçbiri doğru insanmış gibi gelmez.
 • Biri evlenme teklif etse muhtemelen “hayır” dersiniz.
 • Çünkü kimse onun önüne geçemez.
 • Hiç unutamayacakmışsınız gibi gelebilir.
 • Onu unutmadığınız için kendinize kızarsınız.
 • Kendinize itiraf etmeseniz de hala aidiyet hissediyor olabilirsiniz. Aidiyet duygusunun devamı sebebiyle başkasını seversem onun kızacağını düşünebilirsiniz. (İncir reçel 2’de benzer bir sahne vardı)

Yakın ilişkiden uzaklaşırsınız

 • Biri çevrenizde olunca boğulursunuz.
 • Uzakta olan insanla ilişki daha kolay gelebilir.
 • Uzaktan ilişki tercihiniz olabilir.
 • Birinin sizi sevmesini istersiniz ama birinin sizi sevmesi de sizi hasta ediyor olabilir.
 • Ruhen iyileşeceğinizi beklersiniz ama o iyileşme bir türlü olmaz.
 • İkiz ruhunuzda çok şey bıraktığınız için sonraki ilişkileri içselleştiremezsiniz.
 • İlişkileriniz olur ama gerçek bir bağ kuramazsınız.

Tavsiye şarkı: Astrid S. – The first one

Her biten ilişkinizden sonra aklınıza o gelir.

Yeni bağlar kurmakta zorlanırsınız.

 • Sonraki ilişkilerinizin gerçekten olmayacağını biliyordunuz aslında.
 • Bunu da partnerinize söylemek istemezsiniz.
 • Bunun suçluluğunu hissedersiniz.
 • İlişkileriniz sıkıcı olurlar, heyecan olmaz.
 • Yeni kişiyle aynı yatakta bile yatmak istemeyebilirsiniz.

Umutsuzluk başlar

 • Hayat bazı noktalarda zalim gibi gelir.
 • Gerçek aşk ya yoktur ya da size göre değildir diye düşünürsünüz.
 • Sanki tüm romantizmi o flörte sığdırdınız ve asla bir daha o şekilde hissedemediniz.
 • Bir daha o frekansa gelemediniz.
 • Sanki duygularınızı ona gösterdiniz ve sanki o duygularınızı alıp götürdü.
 • Kendinizi duygusuz gibi hissedersiniz.
 • İçten içe ölüyorsunuzdur çünkü çok duygusuzsunuz.
 • Yani yeni ilişkileri itersiniz.
 • Duygusal olarak uzak biriymişsiniz gibi rol yaparsınız.
 • Güzel olan herşeyden kaçarsınız.
 • Halbuki birkez daha yarım kalmaktan kaçarsınız.

 

Uzun süren ve bir türlü düzelmeyen kalp kırıklığı için yazılan bir şarkı yazılmış, sözleri tam size göre olabilir.

Tavsiye şarkı: Lady Antebellum – What If I Never Get Over You

Egonuz zarar görmüştür.

 • Keşke hiç olmasaydı hiç bilmeseydi dersiniz.
 • Sizinle dalga geçeceğini bile düşünebilirsiniz.
 • Haketmediğinizi düşünürsünüz.
 • Yaşayan nefes alan herşeyden kaçarsınız.
 • Kendinizi suçlarsınız.
 • Kendinize acıyarak yaşarsınız.

 

Huysuzlaşma

 • Acı duyarsınız. Hiç kimse bu acının ne büyüklükte olduğunu anlamaz.
 • Acınız sizi yabanileştirir.
 • Çevrenize huysuz davranırsınız.
 • Sonrasında utanacağınız şeyler yapabilirsiniz. (Olabildiğince az yapın)

 

İtim yasasını çalıştırırsınız.

 • Karşı cinsin sizden sonra daha iyi bir hayatı olduğunu düşünürsünüz.
 • Nedense bir döngü başlar hayatınızda.
 • Flörtlerinizin hepsi sizden sonra evlenir.
 • Elini tuttuğunuz yürümüştür.
 • Belki de sizden sonra evlenmeleri sizin suçlu hissetmenizden dolayı evlenmelerine dua etmeniz olabilir.
 • Ya da siz umutsuz olduğunuz için sizden daha pozitif bir insanı “nasıl olsa o mutlu olur, gidip evlenir, ben burda hep böyle kalacağım” diye korkarsınız, korktuğunuz başınıza gelir.
 • Siz unutamamışsınızdır. Umutsuzluk daha da derinleşir.

Tavsiye film: Good luck Chuck (kendisinden sonra tüm sevgililerin evlendiği adamın hikayesi)

Geri dönmesini istemezsiniz.

 • Geri dönmesi onun için günah çıkartma, vicdanını rahatlatma olacaktır.
 • Nasıl olsa o beni seviyor rahatlığına gelmemeli.
 • Onu sevdiğinizi bildiğinde hiç pişmanlık yaşamayacak.
 • Asla onu rahatlamış pozisyonuna getirmek istemezsiniz. Pişkince gider. Kendini haklı bile görür.
 • Benim onu kaybettiğimi düşünüyosam o da asla geri dönüşü olmadığını düşünmeli.
 • Bu kaybın o da kaygısını yaşamalı. Onun için bir kayıp olmalısınız. Onun için bir hiç olmayı istemezsiniz.
 • “Olmasa da oluyormuş. Ben başkalarını buldum. Evlenip eşimi savunurum.” dememeli. Yeni sevgililer bulup “hep birileri vardı” havasına girmesin.
 • Ondan daha iyi bir durumda olmadan onunla görüşmek istemeyebilirsiniz.

Onun hayatını merak edersiniz.

 • En büyük korkum onun değişik imkanlar elde etmesi ve daha mutlu yaşaması.
 • Hayallerinizi düşünmekten bile korkarsınız bazen, sizin yerinize onun gerçekleştirdiğini göreceksiniz diye.
 • Onun yaptıklarının bende etkisi olabileceklerini değersizleştirmeye çalışırsınız.
 • Çünkü onun gücünün size zarar verdiğini bilmesini istemezsiniz.
 • Evlenecekse ve hava atacaksa evliliği önemsizleştirmeye çalışırsınız
 • Sevgiliniz olmasın kaybedecek birşeyiniz olmasın dersiniz.

Not: Ruhsal bağlantıların sebep olabileceği depresyonlar ruhsal depresyonlardır, klinik depresyon değildir. Hem ruhsal destek hem klinik depresyon desteği almanız daha faydalı olabilir.

 

Sonuç olarak

Çok derinlerde yatan travmaları dışarıdan bir tetikleyici olmadan ortaya çıkaramazsınız. Bu travmaları ortaya çıkarıp temizleyip sonunda da ikiz ruhunuza kavuşmanız sizin ödülünüzdür.

İkiz ruh süreci insanı kendi olmaya zorlayan bir süreçtir. Genelde kavuşması zor şartlarda karşılaşılır. Amaç kundalini enerjisini ateşleyip iç sesi yükseltip eski inanç kalıplarından sıyrılmanızı sağlamaktır. Bunu başardığınızda küllerinizden yeniden doğmuş bir anka kuşu gibi olursunuz. Süreci iyi yönetemezseniz sadece acıyı çekmekle kalırsınız. Bu ikiz ruh süreci bir daha belki de yaşayamayacağınız bir süreçtir. Bazı yerlerde her 20 yılda bir ihtiyacınız varsa yaşarsınız diyorlar. Göreceğiz.

İkiz ruh karşılaşması çok acılı, zapt etmesi, kontrol etmesi zordur. Bastırılamaz şekilde insanın içini yakar. Hem ürkütücü hem coşturucudur. İkiz ruhlar arasındaki aşk cehennem ateşi gibidir derler.

Hiçbir diğer ilişki bu kadar hayat değiştirici olamaz.

Bazen maalesef bu fırsatı birçoğumuz bu ani büyümeye dirençli ve hazırlıksız olduğumuzdan kaçırıyoruz. Eğer ikiz ruhlardan bir taraf içsel çalışmayı yapmaya hazır değilse bir araya gelme olmaz ve ikiz ruh süreci misyonunu tamamlayamaz. Eğer tekrar ikiz ruhunuzla buluşmak isterseniz tüm çakralarınızı temizlemeniz gerekir.

İçinizdeki güzelliği keşfedin, fazlalıklarınızı atın.

 

Ne demiş heykeltıraş

Mermere sıkışmış bir melek gördüm ve onu özgürlüğüne kavuşturuncaya dek mermeri oydum.

Michaelongelo

 

Sık Sorulan Sorular

İkiz ruhlar kavuşur mu?

Kavuşur. Yoğun çekim sırasında birbirinize kavuşmayı engelleyen travmalar, yanlış inançlar, gelişmemiş yetenekler varsa bunlar kendini farkettirmekle kalmaz yüzünüze çarpar. Bu eksikliklerin temizlenmesi ve dönüşmesinden sonra kalpleriniz yine sizi birbirinize çağırmaya devam eder.

Bir insan ruh eşini nasıl bulur?

Evrendeki ana kurallardan biri aramak değil kendine çekmektir, rezone olmaktır. Yani siz ruh eşinize kendinizi hazırlarsanız evren sizi bir şekilde bir araya getirecektir. Yöntemleri siz kendiniz belirlemeye çalışmayın. Sadece kendinizi hazırlayın.

Ruh ikizleri neden karşılaşırlar?

Herkes birbirinin biraz aynalığını yapar. Fakat ruh ikizleri sizin en büyük aynanızdır. Yıllardır kendinizde görmediğiniz tüm yönlerinizi, uhdelerinizi, hayallerinizi tekrar canlandırırlar. İçinizde büyük bir ateş yanmasını başlatırlar ve sizin içinizden gerçek sizin sevgiyle çıkmasını sağlarlar. Özellikle ayrılma sürecinin çok sancılı olması ruhsal yükselmenin başlangıcı olarak kabul ediliyor.

Karmik ilişki ne demek?

Karmalarınızı temizlemek için size gönderilen kişilerle yaşadığınız ilişkidir. İkiz ruh ayrılık süreçlerinde ise 3. Kişiler sizin ikizinize davranacağınız şekilde size davranırlar ve sizin kendinizi daha iyi anlamanızı ve karmalarınızı temizlemenizi sağlar.

Kaynak:

Bu yazıyı çevrenle paylaş;
0Shares

24 Comments

 1. Bizleri aydınlattığınız için çok teşekkür ederim Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah merak ettim dünyanın enerjisi yükselince ne olacakki nasıl olsa batmıyacakmı ne yapmaya çalışıyoruz anlamadım doğrusu neyse Allah tan gelene boynumuz kıldan ince kılıçtan keskin Allah a emanet olun

 2. İkiz ruhlardan biri ölürse diğerine ne olur ? 17 yıl. Anlattıklarınızın hepsini yaşadım. Astrolojik olarak ikiz ruhum olduğunu 2022 de öğrendim. 26 Ocak 2024 tarihinde 11 ay süren gırtlak kanseri tedavi süreci sonunda vefat etti. Her şey öyle hızlı gelişti ki. 14 Ağustos 2021 de ayrılık, onun hayatına giren başka biri, bende ateşlerde yanarcasına hiç bitmeyen bir acı. Şubat 2023 te kanser teşhisi ve 2024 te kaybediş. 2022 de bir Tarot yorumcusu boğaz çakrasında sıkıntı var, söylemek istediklerini söyleyemiyor demişti. Söyleyemedikleri onu hasta etti. O gitti, peki ben ?

 3. iki buçuk aydır sürekli aynı saatleri görüyorum onu gördüğüm günler günde en az 9-10 kere rasgele saatler 10:10, 11:11,17.17 gibi bütün saatleri eş görüyorum onugörmediğimde 4-5 kere görüyorum yine sürekli 24 saat aklımda onu gördüğümde aldığım enerji o kadar güzel ki dünyanın en huzurlu en mutlu insanı olabilirim ruhum doyuyo sanki hayatımda kimseye hissetmediğim kadar yüksek bir çekim var içimde ona karşı yapışıp hiç ayrılmak istemiyorum sürekli aklımda kendimden şüphe etmeye başladım onda bana karşı çekim var ama başka biriyle birlikte yaşıyor o yüzden benden kaçıyor gibi geliyor şüpheye düşüyorum o değilmi yoksa diye ama vazgeçemiyorumda deli gibi öfkeleniyorum deli gibi özlüyorum baktığımda onun gözünden bakıyorum sanki uyurken sürekli yanımdaymış gibi geliyo bu nedir allah aşkına gerçekten içinden çıkamıyorum hiçbir araştırmam da beni tatmin etmiyo bana ne yapmam gerektiğine dair birşeyler söyle lütfen gerçekten aydınlanmaya ihtiyacım var

  1. mrb, sahte ikiz alev bölümünü bir daha okur musunuz? o özellikler varsa bir ruhsal yanma döneminden geçiyor olabilirsiniz

 4. 25 yıllık evligim son 5 yıldır sürekli kavga ediyoruz ve sürekli ego çalıştırıp kendisi gelmiyor ben adım atarsam ruh ikizim olup olmadığını nasıl anlarım bir hoca ile görüştüm siz uyumlu değilsiniz demisti

 5. Merhabalar bu süreçteyken ikiz alev ile iletişimde olup vermemiz gereken mesajları vererek onu uyarmamız doğrumu? Durumu acıklamadan ki zaten bu konuda durduruluyorsunuz. Ama bazı seyleri daha cabuk görebilmesi için sürekli uyarılar alıyorum bunları soylemelimiyim emin değilim . Yoksa tamamen iletişimi kesmemiz mi gerekiyor?

  1. Merhaba
   Bunun kesin bir cevabı sanırım yok. Birkaç kez deneyebilirsiniz. Eğer sahte ikiz alevse zaten hiç dinlemeyecektir. Ona bakarak sizi tetiklediği davranışları tespit edin. Hatta yazın. Onlar sizde de var veya gizli kalmış olabilir. Kendinizi onun verdiği işaretlerle güncellemeniz bu süreçte çok hızlı oluyor. Bu hızı bir daha muhtemelen yakalayamıyoruz. Ona yardım etmektense kendinize yardım etmeniz daha hayırlıdır.
   Umarım faydalı bir yorum olmuştur.
   Saygılar, sevgiler

 6. Çok işime yaradı bende bunu nasıl yapacağımı araştırıyorum. Paylaşım için teşekkür ederim.

 7. Oldukça açıklayıcı bu makale, bir şeylerin farkına varabilmemi ve içsel huzuruma destek olabilmemi sağladı. Çok teşekkürler, emeğinize sağlık.

 8. Anlatım tarzınız sade ve oldukça anlaşılırdı elinize sağlık 🙂 bu yazı sayesinde sahte ikizalev ilişkisinde olduğumu Anladım

 9. Harika bir yazı olmuş emeğinize sağlık Allah sizden razı olsun bu kadar açıklayıcı olanına rastlamamıştım.

 10. Tam da ihtiyacım olduğu zamanda sizin makalenizle karşılaştım. Emekleriniz için teşekkürler. Umarım herkes ruh eşiyle birlikte olma zerafetine nail olur.

  1. Bu güne kadar çok şanssız olduğumu düşünürken sayenizde ikiz alev ilişkisi yaşadığımı farkettim. Yasadigim hemen hemen herşeyi yazmışsınız Teşekkür ederim

 11. Ruh ikiziyle ilgili bu kadar uzun bir yazıyı ilk defa görüyorum. O kadar güzel ve açıklayıcı bir yazı olmuş ki, aklımdaki soruların cevaplarını da sayenizde buldum. Ve bu yazıyı okuyunca kendimi aydınlanmış hissettim. Bu güzel yazı için teşekkür ederim size..

 12. Ruh ikiziyle ilgili bu kadar uzun bir yazıyı ilk defa görüyorum. O kadar güzel ve açıklayıcı bir yazı olmuş ki, aklımdaki soruların cevaplarını sayenizde buldum. Bu yazıyı okuyunca kendimi aydınlanmış hissettim. Bu güzel yazı için teşekkür ederim size..

 13. Ruh ikizi ile ilgili bu kadar uzun bir yazıyı ilk defa görüyorum. O kadar güzel ve açıklayıcı yazmışsınız ki, aklımdaki soruların cevaplarını sayenizde buldum ve yazıyı okuyunca kendimi aydınlanmış hissettim. Bu güzel yazı için teşekkür ederim size..

 14. Böyle uzun detaylı bi şeklide açıklayıcı insanın merak duygusunu gideren çok muhteşem bir yazı için çok teşekkür ederim emeğinize sağlık 🙏

 15. Uzun zamandır böyle uzun ve açıklayıcı bir makale arıyordum. Allah sizden razı olsun ikizalev bağı gibi mistik bir bağ hakkında bu tarz bir makaleyi bulmak neredeyse imkansız. Emeğinize sağlık gerçekten çok beğendim. Gerçek ikizaleviniz ile size mutluluklar dilerim 🙂

  1. Evet bu yazıya denk gelmem tesadüf değildi . Hissediyordum ,ama şimdi emin oldum ki sahte alev . Emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir