e-ticaret seo

15 E-ticaret SEO Teknikleri

E-ticaret seo’su e-ticaret sitelerinde trafiği arttırmak için kullanıır. E-ticaret sitelerinde bir blogtan çok daha fazla sayfa vardır.   Birçok ürün sayfası, ürün varyasyonları, karmaşık filtreleme sistemleri, zamanı dolmuş ürünler gibi birçok konular... Read more »
sepeti terk

E-ticaret Sitesi Sepeti Terketme Oranını Azaltmanız İçin 20 Yöntem

Ortalama sepeti terk etme oranının 70% olduğunu biliyor muydunuz? Online alışveriş sitenizde sepeti terk etme oranını azaltmak ve onları siparişe çevirmek ister misiniz? Müşteriler şu aşamalardan geçiyorlar, ürünü araştırıyor tüm incelemeleri okuyor... Read more »
e-ticaret satış

Daha Çok E-Ticaret Satışı Yapmanın 53 Yolu

Eğer internetten daha fazla para kazanmak ve e-ticaret satışınızı arttırmak istiyorsanız, er ya da geç yüzleşeceğiniz şey; dönüşüm oranı Ana amacınız şu olabilir, aynı trafikten daha fazla satın alan müşteriye çevirebilmek. Bunun... Read more »

ZİYARETÇİLERİ MÜŞTERİYE ÇEVİREBİLEN SİTELER FARKLI OLARAK YAPTIKLARI 14 TAKTİK

Ziyaretçiyi müşteriye çevirmek için sistematik şekilde yaklaşan firmaların satışlarını iki kat arttırabildiklerini biliyor musunuz?   Bu yazıda ziyaretçileri müşteriye çeviren firmaların neler yaptıklarının üzerinden geçeceğiz. Fakat öncesinde şunları bilmeliyiz. Ziyaretçiyi açılış sayfanızda... Read more »