youtube telif

Youtube telif hakkı yememek için 5+ çözüm yolu

Bu makalede youtube telif hakkı yememek için alacağınız önlemleri okuyacaksınız. Youtube videosunun çok kolay telif hakkına takılabileceğini ve kanalınıza zarar verebileceğini biliyor muydunuz? Youtube telife takılmak ne demek? Youtube’a yüklediğiniz video içeriğinizde... Read more »
linkedinde güven oluşturmak

Linkedinde Güven Oluşturmak İçin 7 Yol

Bu makalede linkedinde güven oluşturma yollarını okuyacaksınız. Linkedin profiliniz sizin online özgeçmişiniz. Sizin iş hayatınızla ilgili bilgilere ulaşmak isteyen için herkese açık, pratik ve hızlı bir seçenek. Güçlü ve becerileri iyi anlatan... Read more »
hashtag kullan

Hashtag Kullanarak Trafiğinizi Arttırmanız İçin 15 Yöntem

Instagramda hashtag kullanarak trafik çekmek mi istiyorsunuz? Bu makalede pazarlama amaçlarınıza ulaşmak için instagramda hashtagleri nasıl daha etkili kullanabileceğinizi okuyacaksınız. Hashtagler instagramın ana parçalarından biridir. Size birçok konuda fayda sağlar. Erişiminizi genişletir... Read more »
ev studyo

Düşük Bütçeyle Ev Stüdyosu Kurmanızın 3 Yolu

Bu makalede düşük bütçeyle ev studyosu kumanın yöntemlerini okuyacaksınız. Takipçilerinize kaliteli videolar üretmek istiyorsunuz ve doğru ekipmanları kullanmak istiyorsunuz. Şunu bilin ki çok yüksek kalite fotograf makinesi ve diğer ekipmanlara gerek olmayacak.... Read more »
facebook performans ölçüm metrikleri

Takip Etmeniz Gereken 15 Facebook Performans Ölçüsü

Bu makalede ölçüm yapabilmeniz için kullanabileceğiniz facebook performans ölçüm metriklerini okuyacaksınız. Facebook bize birçok performans ölçüsü veriyor. Buna en çok yakınlaşabilense twitter. Alacağınız facebook performans ölçüleri bilgileri sizin postlarınızın İzleyicisi Demografisi Lokasyonu... Read more »
facebook fotoğraf yarışma

Çok Katılımlı Bir Facebook Fotoğraf Yarışması İçin 10 Tavsiye

Fotoğraf yarışmalarının cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla birkaç yıldan beri popülerliği arttı. Özellikle facebook fotoğraf yarışmalarını daha fazla görür olduk. Fakat sadece fotoğraf yarışması yapmak yetmez, yaptığınız fotoğraf yarışmasının mobil uyumlu olmasına da dikkat... Read more »
facebook 360 fotoğraf

Facebook 360 Fotoğrafları Markanız İçin Kullanmanın 6 Yolu

Facebook 360 fotoğraf sizin facebook sayfanızda takipçilerinizin fotoğraflarınızı 360 derece deneyimlemesini sağlayan bir programdır. Bu makalede facebook 360’ın markanız veya işletmeniz için nasıl kullanıldığını keşfedeceksiniz. Facebook 360 fotoğraf Nedir? Normal fotoğraflardan hariç,... Read more »
beğeni sayısını arttır

Instagram Postlarınızın Beğeni Sayısını Arttırmak İçin 20 Teknik

Bu makaede instagram beğeni sayısını arttırma tekniklerini okuyacaksınız. Instagram toplam 500 milyon kullanıcıya sahip olduğunu biliyor muydunuz? 300 milyonun üzerinde kullanıcı günlük kullanıyor. Dahası da var, günde 40 milyar like atılıyor. İşletme... Read more »
pinterest profilinizi optimize etme

Pinterest Profilinizi Optimize Etmek İçin 30 Teknik

Bu makalede pinterest profilinizi optimize etmenin yöntemlerini okuyacaksınız. Pinterest fotoğrafların arasında kaybolmuş 100 milyonun üzerinde kullanıcıyla en hızlı büyüyen networklerden biri. Bir rapora göre ortalama pinterestte durma süresi 15 dakikayı buluyormuş. Kullanıcılar... Read more »
email hazırla

Dönüşüm Oranı Yüksek Email Hazırlamanız İçin 30 Altın Yol [Örnekli Ve İstatistikli]

Bu makalede etkili email hazırlama yöntemlerini okuyacaksınız. Oturmuş blogların trafiklerinin 44%’ünün email pazarlamadan geldiğini biliyor muydunuz? Oturmuş blogların trafik genelde şu oranda; 44% email 35% google arama 13% doğrudan 8% sosyal medya... Read more »