ingilizce sıralı aksiyon

İngilizce Sıralı aksiyonlar [7 örnek]

Bu makalede ingilizce sıralı aksiyonların örneklerini bulacaksınız. İngilizce sıralı aksiyonlar series method olarak geçiyor. Series method nedir? Series metodunun oldukça bilindik bir çıkış hikayesi var. Hikayesi şöyle; yüzyılda François Gouin Almanca öğrenmek... Read more »
ingilizce diyalog örnek

İngilizce diyalog örnekleri [5 kaynak, 1.000+ örnek] (ses kaydı içerir)

Bu makalede ingilizce diyalog örnekleri okuyacaksınız. İngilizce diyalogları çalışmak ingilizce öğrenirken sosyal beyin öğrenmeyi çok kolaylaştırıyor. İngilizce dil öğrenme sürecinde ingilizce diyaloglarla beynin sosyal beyin bölümünü aktif kullanabilirseniz ingilizce öğrenmeniz ve diyalog... Read more »
ingilizce öğrenme uygulama

İngilizce öğrenme uygulamaları [14 ücretsiz uygulama]

İngilizce öğrenme uygulamaları çağında yaşadığımız için ne kadar şanslı olduğumuzu hep hatırlamamız gerek. İngilizce öğrenme uygulamaları öğrenme şeklimizde devrim yarattılar! Tarihte ilk kez, öğrenciler dinleme, yazma, okuma ve hatta konuşma becerilerini uygulayabilir... Read more »
ingilizce bir heceli

İngilizce bir heceli ve 2 heceli kelimeler

İngilizce bir heceli kelimeler ingiliz çocuklarının ilk seslendirdikleri kelimeler olduğunu biliyor muydunuz? Ardından iki heceli kelimeler ve iki kelimeli cümleciklerle konuşmaya başlıyorlar Tavsiye yazı: Çocukların dil öğrenme sırası Çoğu zaman İngilizce’de tek... Read more »
amerika kültürü akol

İngilizce öğrenirken Amerika kültürünü tanıyabileceğiniz 16 alanda özellikler

Amerika kültürü olarak da adlandırılan Amerika Birleşik Devletleri kültürü, konuşma biçimleri, edebiyat, müzik, görsel sanatlar, sahne sanatları, yemek, din, hukuk dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çeşitli sosyal davranışları, kurumları teknoloji ve... Read more »
ingilizce have got

İngilizce have ve have got’ın 10 kullanımı

Bu gönderide, ingilizce have ve have got arasındaki farkı öğreneceksiniz. İngilizce have ve have got arasındaki fark oldukça basittir, ancak her fiili nasıl ve ne zaman kullanacağınızı bilmediğiniz için kafanız karışabilir. Have... Read more »
ingilizceden türkçeye çeviri

İngilizceden Türkçeye çeviri yapma yöntemleri (5 temel bilgi)

İngilizceden Türkçeye çeviriyi akıldan yapmanız gereken bir çok ortam olacak. İki dil arasındaki farkları ve çeviri yöntemlerini çevri tekniklerinizi geliştirmenizi sağlar. Türkçe ve ingilizce farklı dil ailelerinden. Köken bakımından dil aileleri incelendiğinde... Read more »
ingilizce çalışma planı

İngilizce Çalışma Planı oluşturmanız için 22 bilimsel adım [Gramer konu sıralaması içerir]

Bu makalede uzun vadeli ingilizce çalışma planı ve günlük 1 seansın tasarımını hazırlayacağız. 2 çeşit plan hazırlayacağız. Uzun vadeli ingilizce çalışma planı 1 oturumluk seans tasarımı İkisinde de bilimsel temellerimiz olacak. Bilimsel... Read more »
ikiz ruh arzu

İkiz Ruh / İkiz Alev / Sahte İkiz Ruhla İlgili Bilmeniz Gereken 100 Kritik Gerçek [Kapsamlı Versiyon]

Biriyle karşılaştınız ve birbirinize mıknatıs bir çekim hissettiniz… O size çok tanıdık geldi. Sanki ikiziniz gibi. İkiz ruhunuz gibi. Sanki daha önceden de tanıyorum diyebileceğiniz kadar. Ne kadar uzaklaşmaya çalışsanız da tekrar... Read more »
genel müdür

Genel müdür ne yapar? 15 temel görevi

Genel müdür nedir Genel müdür özel sektördeki veya kamu kurumlarındaki yasal temsilcidir. Genel müdür şirketin yönetimi ve yönlendirilmesinden sorumludur. Bir şirketin doğru, etkin ve verimli yönetiminde genel müdürün payı yüksektir. Genel müdür... Read more »