mobil uyumlu e-posta

Mobil uyumlu e-posta pazarlama yapmanız için 14 pratik tüyo [Resimli]

Bir araştırmaya göre insanların 65%’inin e-postalarını cep telefonundan veya tabletten okuduğunu biliyor muydunuz? Bu demektir ki ziyaretçilerinize mobil uyumlu e-posta hazırlamazsanız insanların yarısından fazlasına okutamayacaksınız. Site sahibi olarak yapacağınız en önemli hamlelerden... Read more »
e-posta abone listesi

E-Posta Abone Listesi Oluşturmanız İçin 22 Altın Yol

E-posta abone listesi oluşturmak sitenize kayıtlı kişilerin e-postaları ile abone olmalarınız sağlamaktır.   E-posta abone listesi oluşturmak neden önemlidir?   E-posta abone listesi blogun trafiğinin ana kaynaklarındandır. E-posta abone listeniz yeni bir... Read more »
karşılama sayfası

Karşılama Sayfanızdaki Dönüşüm Oranınızı Arttırmanız İçin 10 Araç [Tüm İşlemler İçin]

Bu makalede karşılama sayfası programlarının listesi okuyacaksınız. Hatırlayın, ilginizi çeken bir başlıklı bir e-posta okudunuz, epostayı açtınız, içindeki butonuna tıkladınız. Özel bir sayfaya geldiniz. İşte o sayfa karşılama sayfası. Karşılama sayfası nedir?... Read more »
e-posta dönüşüm oranı

E-Posta Dönüşüm Oranınızı Arttırmanızın 20 Temel Yolu

E-posta dönüşüm oranı nedir? E-posta dönüşüm oranı; e-posta yolladığınız kişilerin % kaçının e-postayı açıp istediğiniz linke tıkladığının oranıdır. Örneğin; Gönderdiğiniz e-posta sayısı: 100 Tıklayan kişi sayısı: 30 E-posta dönüşüm oranı: 30%’dur. Başarılı... Read more »
email konu başlığı

Tıklattıracak Email Konu Başlığı Yazmanız İçin 23 Vurucu Teknik [15 örnek]

İnsanların 69%’u emailin içeriğine bakmadan sadece email konu başlığına bakarak spam işaretlediğini biliyor muydunuz? Emaillerin açılmasının 80% oranla en etkili unsurun email konu başlığı olduğunu biliyor muydunuz? Abonelerinizin emaillerinizi açmalarınız sağlamak için... Read more »
email tasarım program

En Basit Ücretsiz 8 Email Tasarım Programı

Bu makalede email tasarım programları listesini okuyacaksınız. Abonelerinize çok güzel ve harika gelen emailler tasarlayabiliyor musunuz? Email pazarlama işiniz için kullanabileceğiniz en güçlü bir aracınızdır. Fakat düz metinle email yollamanız göze çok... Read more »
teşekkür emaili

Teşekkür Emailini Ziyaretçiyi Etkilemek için Kullanabileceğiniz 6 Önemli Zaman

Bu makalede teşekkür emailinin kulanım alanlarını okuyacaksınız. Birçok websitesi temel gereksinimleri doğru yapıyor ve bu yüzden Amerikalıların 70%’i düzenli şekilde online alışveriş yapıyor. Bu büyük bir oran. Peki yeni siteler nasıl müşteri... Read more »
spama düşme

Emailinizin spama düşmemesi için 18 kritik önlem

Bu makalede emailinizin spama düşmemesi için alacağınız önlemleri okuyacaksınız. Bir araştırmaya göre gönderilen kampanya emaillerinin sadece 79%’u alıcıların gelen kutularına düştüğünü biliyor musunuz? Ufacık bir hatanız emaillerin spama düşmesine sebep olabilir, karalisteye... Read more »
kişiselleştirilmiş e-posta yazma

Kişiselleştirilmiş E-posta Yazmanız İçin 7 Basit Dokunuş

Bu makalede kişiselleştirilmiş e-posta tekniklerini okuyacaksınız. Email pazarlama; getirisi en yüksek dijital tanıtım aracıdır.   Marka tarafının 89%’u e-postayı tanıtım için kullanıyorlar.   Fakat nasıl en verimli şekilde kullanacağız?   Kişiselleştirilmiş e-posta... Read more »
e-posta çeşitleri türleri

Pazarlamada Kullanılan E-Posta Çeşitleri [7 Resimli Örnekli]

Bu makalede pazarlamada kullanılan e-posta çeşitlerini okuyacaksınız. Abone listesindeki kişilere yollanan e-postaların sadece (ortalama) 3%’ünün açılıp siteye trafik olarak geldiğini biliyor muydunuz?   Yani attığımız e-postaların 97%’si geri dönüş almıyor. Çünkü doğru... Read more »
email performans ölçü

Email Performans Ölçümü İçin 10 Metrik [Ölçü]

Bir email kampanyası yaptınız,   ve email performans ölçümü yaparken neyi baz alacağınızdan emin değilsiniz.   Halbuki her email pazarlama kampanyasında email performansı için herşey ölçümlemesi gerekir.   Her ölçü önemlidir.  ... Read more »
e-posta pazarlama

Etkili bir e-posta pazarlaması yapmanız için 26 kaliteli strateji [Araştırma destekli]

E-posta pazarlaması tüketicilerin e-posta kutularına belli aralıklarla tanıtım e-postaları yollamaktır.   E-posta pazarlamayı çok firma kullanıyor.   Cep telefonu ve tabletlerin de gelişimi ve yaygınlaşmasıyla e-postaya ulaşım da arttı.   E-posta daha... Read more »