BLOG İPUÇLARI, SEO, SOSYAL MEDYA KONULARINDA YAZAN 10 BLOG1 min read

Blog yazarken birçok blog tekniğini bilmek sizin blogunuzu mükemmelleştirmenize yardımcı olur. Backlink alma, SEO, blog yazım ipuçları, blogunuza trafiği arttırma tüyoları, blogtan para kazanma tüyoları gibi yazılar okumak ve bilgilenmek için konusunda uzmanlaşmış veya konuya yoğunlaşmış bloglardan yardım alabilirsiniz. İşte o bloglar,

 1. Bloghocam Kurucusu Serdar Kara. Blog teknik konular dâhil birçok bilgi içeriyor. Popüler bloglardan biri. Birçok konuda şeffaf yazılar yazıyor.
 2. wpmavi Kurucusu Burak Oran. Blog ipuçları, blog ve para, seo gibi kategorilerde yazıyor. Yazılar iyi anlatılmış.
 3. timurdemir Kurucusu Timur Demir. Blog yazarlığı, SEO, içerik pazarlama sosyal medya pazarlama gibi kategorilerde yazıyor. Sayfa tasarımının da üzerine çalışılmış.
 4. seoamk Seo hizmetleri de veren bir kurumun blog sayfasında çok odaklı ve ilginç bilgiler bulabilirsiniz. Kategori çeşidi çok geniş.
 5. seosozluk Yine seo hizmetleri veren aynı zamanda blog bölümünde blog yazarları için blog tüyoları veren tasarımı güzel bir site.
 6. seokriter SEO, sosyal medya ve adwordse odaklı, e-ticaret ve kurumsal seo bilgileri ve hizmeti de veren bir firma bloğu.
 7. amacdizayn bir firma sayfasından bloguna ulaşıyorsunuz. Web tasarım, seo, wordpress, wordpress seo, grafik tasarım, logo tasarım gibi kategorilerde yazıları bulunuyor.
 8. seoadresi yine seo uzmanının hem hizmetlerini anlattığı hem de blog bölümüyle güzel bilgiler verdiği bir site. Oldukça teknik seo bilgileri sitede mevcut.
 9. sadriercan blogging, backlink, wordpress, seo, internet mobil, sosyal medya gibi kategorilerde yazıları olan kişisel blog. Kurucusu Sadri Ercan.
 10. seoteknikleri Genel SEO, mobil seo, sosyal seo, içerik stratejileri, seo araçları, seo teknikleri gibi kategorilerde yazıları olan, kullanımı kolay bir tasarımı olan kurumsal bir firma sitesi.

 

Bu bloglar ve siteler size blog yazarken daha fazla trafik almak için gerekli içerik stratejilerini, google dilini, sosyal medyada yaymayı ve birçok teknik bilgiyi veriyorlar. Siz siz olun teknikleirne dikkat ederek blog yazın ki kaliteniz konuşsun. Trafiğiniz bol, geri bildirimler ballı şekerli olsun.

Bu listeye eklemek istediğiniz site varsa lütfen iletişim veya yorumlardan yazın.

Bu yazıyı çevrenle paylaş;
1Shares

8 Comments

 1. Olusturmus oldugunuz basarili liste icerisinde bana da yer verdiginiz icin tesekkur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.