sohbet havasında

Sohbet Havasında Blog Postu Yazmanız İçin 20 Usta Tekniği [#15 Şaşırtıcı]

Bu makalede sohbet havasında blog postu yazmanız için yöntemler okuyacaksınız. Haydi yüzleşelim; şu an bile yayınlanan birçok blog postu basitçe s-ı-k-ı-c-ı Sönük, heyecansız, okuyucunun ilgisini çekmeye gelince başarısız. Araştırmalara göre insanların en... Read more »
viral içerik

Viral içerik nedir? Etki yaratan viral içerik üretmeniz için en iyi 20 teknik [#7 çok önemli]

Viral içerik herkesin çok hızlı birbiriyle paylaştığı sanal ortama yayılmış yazı, video, resim, gif gibi içeriklerdir. Bazı içerikler yakın çevreye yayılırken viral içerikler ülke çapına hatta dünya çapına yayılabilir. Herkes bir dönem... Read more »
yazar tıkanıklığı

Yazar tıkanıklığını aşmanız için 20 yol [Pratik liste]

Bu makalede yazar tıkanıklığını aşmanın yollarını okuyacaksınız. Durun tahmin edeyim! Boş bir sayfaya bakıyorsunuz. Beyniniz tıkanmış. Yaklaşan bir baş ağrısı seziyorsunuz. Şu an yazıyor olmalıydınız. Fakat… İlham periniz gitmiş, aklınız boşalmış, kurumuşsunuz.... Read more »
yazma beceri

Yazı yazma becerinizi geliştirecek 20 altın teknik [Hızlandırıcı]

“Benim yazı yazma becerim iyi değildir, ben okulda kompozisyon bile iyi yazamazdım, blog yazısı nasıl yazayım” diyebilirsiniz. Eğer blog yazarlığına soyunduysanız yazı yazma beceriniz her türlü gelişmek zorunda. Etkisiz yazılar yazarsanız kimse... Read more »
duygularını harekete geçir

Okuyucularınızın Duygularını Harekete Geçirmeniz Için 10 Altın Yöntem

Bu makalede okuyucuların duygularını harekete geçirmenin yöntemlerini okuyacaksınız. Brain Research Institute’e göre okuyucuların dikkatini yakalamak için 8,25 saniyeniz var, yoksa okuyucuyu yakalayamazsınız. Bu kısa sürede okuyucuyu yazının tamamını okumaya ikna etmelisiniz. Bir... Read more »
karşılama sayfası program

Dönüşüm oranınızı arttırmak için 10 karşılama sayfası programı [Tüm işlemler için]

Bu makalede dönüşüm oranınızı arttırmak için kullanabileceğiniz karşılama sayfası programlarını okuyacaksınız. Hatırlayın, ilginizi çeken bir başlıklı bir e-posta okudunuz, epostayı açtınız, içindeki butonuna tıkladınız. Özel bir sayfaya geldiniz. İşte o sayfa karşılama... Read more »
302 yönlendirme

Yeni bir url’ye 301 yönlendirmesi nasıl yapılır? [Kapsamlı kılavuz]

301 yönlendirme nedir? 301 yönlendirme bir URL’den diğer URL ye yönlendirmeye yarar. Yani bir sayfanın adresini değiştirdiyseniz onu yeni adrese yönlendirmek için 301 yönlendirme kullanırsınız.   Yani şu yönlendirmeyi yaptınız; siteniz.com/ilk-sayfa à... Read more »
blogta önemli bölge

Blogunuzda 3 önemli bölge: Tasarımı iyi kulanın trafiğinizi arttırın [Resimli anlatım]

Blogunuzda bazı bölgelerin önemli bölgeler olduğunu, diğer bölgelere göre daha fazla ilgi ve tıklama aldığını biliyor musunuz? Blogunuzdaki bu önemli bölgeleri daha etkili kullanarak daha fazla tıklama alabilir, hemen çıkma oranını düşürebilir,... Read more »
ingilizce sıralı aksiyon

İngilizce Sıralı aksiyonlar [7 örnek]

Bu makalede ingilizce sıralı aksiyonların örneklerini bulacaksınız. İngilizce sıralı aksiyonlar series method olarak geçiyor. Series method nedir? Series metodunun oldukça bilindik bir çıkış hikayesi var. Hikayesi şöyle; yüzyılda François Gouin Almanca öğrenmek... Read more »
blog sabit sayfa

Blog sabit sayfaları: Blogunuzu Kaliteli Gösteren 15 sayfa [Temel Sayfalar]

Blog sabit sayfası menülerde duran, sabit ve post gibi sürekli yenileri gelmeyen sabit yazılardır. Postları güncel bilgiyi yaymak için kullanırsınız. Blog sabit sayfalarında ise bloğunuzun sabit bilgilerini tutabilirsiniz. Okuyucu güncellenen postları takip... Read more »